1147
1267
عنوان

نظرتون راجب اسم نگاه چیه؟

511 بازدید | 44 پست

Negahhhhh 

فقط خواهش سرازیر نشین،باور کنید قرار نیست واس بچم باشه😭😭

ولی نظر بدیننننن🙏🙏🙏🌷🌷🌷🌷🌷

تعداد رای : 89
نظرسنجی
قشنگه
23
25%
سلیقه من نیست
66
74%
حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

زیاد جالب نیست 😐

✍ﺯﺧـــــﻢ ﺷـ✍ــﺪﻡ۞     ✍ﺷﯿﺸــ✍ـــہ بــہ۞       ✍ﺯﺧﻤــــﻢ ﻧﺸﺴـــ✍ــﺖ۞          ✍ﺷﯿﺸـــــہ ﺷــ✍ـــﺪﻡ۞     ✍سنگـــــ ﺳــ✍ـــﺮﻡ ﺭﺍ۞             ✍ﺷﮑﺴــ✍ــﺖ۞      ✍ﯾ✍ــﺎ ﺭبـــــ✞ــ۞✍ﺍﮔـــ✍ــﺮ ﺳﻨـــــﮓ ﺷـــ✍ــﻮﻡ۞    ✍ﻟﺤﻈـــ✍ــہ ﺍے۞        ✍ﺑﺮ ﺩﻝ ﺍﯾـــ✍ـــﻦ۞            ✍ﺳﻨـــــﮓ ﭼــ✍ـــہ۞      ✍ﺧــ✍ـــﻮﺍﻫﺪ ﮔﺬﺷـــﺖ۞ 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

با معنی نیست 

و اسمی ک معنای خوب و مثبتی رو بهم القا نکنه و پشتوانه و عقبه نداشته باشه  رو دوست ندارم ... 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

خاصه 

به دل میشینه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

مثلا بش میگی نگاه اونجارو نگاه 

یامثلا صداش میکنی نگاه شوهرت میگه کجارو 

یا جیغ میزنی میگی نگااااه همه برمیگردن تو رو نگاه میکنن😐

علف‌های نو رسته به جا نمی‌آورنددرختان کهن را...  
1274
محسن یگانه هم چه اسم عجیبی مد کرد😐

من ندیدم بجز اون کسی انتخاب کنه

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
چشم قشنگ تره😕

چشم 😐😐😐😑😑😑😑

باز چشمه داریم 

1226

بزار پناه

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
مثل بره تو خیابون با کسی باشه بهش بگن نگاه نگاه کن مرده رو چقدر نگاه میکنه 😂

😅

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
کاش گزینه افتضاحه رو گزاشته بودی تو نظر سنجیت 

حداقل به سلیقه ها احترام بزاریم 

1252