2737
2734
اره حتما ک موهای زائد دارم

شانسم نداریم که فک کن کلمون داره از شدت تاسی برق میزنه وسطش 

بعد موهای اون بی صحابو باید بافت افریقایی بزنیم 😂😂😂😂😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
منم مو زاید دارم،پرولاکتین دادم مشکلی نداش،رحم و تخمدانمم مشکلی نداش،موندم چرا این موهای زاید با لیز ...

من تنبلی هم دارم همه چیم مشکل داره شما خداروشکر سالمین

گل پسرم ۱۴/۴/۹۹...اومد بغلم  ...خدایا خودت مراقب دوتا پسرام باش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تنبلی هم دارم همه چیم مشکل داره شما خداروشکر سالمین

خدارو داری همه چی داری 

دلت قرررررررررررص 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2731
2740
وا این چه حرفیه دوستم من اون موقع که پرولاکتینم بالا بود کلا شوهر نداشتم😂😂😂😂 ولی پارسال تابستو ...

عزیزم الان ریزش موهات خوب شده؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰