2733
2734
سلام دوستان پرولاکتین از چه عددی بالاتر باشه بارداری رو دچار مشکل میکنه؟ و علائم بالا بودنش چیه؟

برای من ریزش مو به صورت گَله ای بود 😂😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان پرولاکتین از چه عددی بالاتر باشه بارداری رو دچار مشکل میکنه؟ و علائم بالا بودنش چیه؟

بعد دکتر با موهای من بازیش گرفته بود تاحالا انقد ریزش مو یه جا ندیده بود هی میکشید موهامو هی یه مشت مو میومد دستش نشونم میداد میگفت ببین وااااای 

دوباره می کشید دوباره یه دسته دیگه مو میومد میگفت واااااای نگاااااا 

نصف سرمو خالی کرد همون جلسه 😂😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2728
برای من ریزش مو به صورت گَله ای بود 😂😂😂😂

من نه ریزش مو دارم نه سردرد نه همگام رابطه درد پریدیمم به نظر خودم درسته ازاون ورم میگم شاید اشتباه شده باشه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وااا

بخخخخخداااااااا 😂😂😂بعد که بازیش تموم شد گفت پرولاکتینت بالاس ازمایش نوشت دیدیم اووووووووعهههههههه خیلیم بالاست که اونجور آبشاری موهام میریزه 😂😂😂

اره ولی اعتباری نیس .منم مث شمام پرولاکتینم بالا موهای زائد دارم میگن بخاطر همینه😞

منم مو زاید دارم،پرولاکتین دادم مشکلی نداش،رحم و تخمدانمم مشکلی نداش،موندم چرا این موهای زاید با لیزرم نرفتن

2738
بخخخخخداااااااا 😂😂😂بعد که بازیش تموم شد گفت پرولاکتینت بالاس ازمایش نوشت دیدیم اووووووووعهههههههه ...

😂😂😂😂😂اخی ،ایشالا زودی خوب میشی مهربونم خیلی زود میاد پایین

من نه ریزش مو دارم نه سردرد نه همگام رابطه درد پریدیمم به نظر خودم درسته ازاون ورم میگم شاید اشتباه ...

ببخشید ولی گاهی سردی جنسی و خشکی واژنم میتونه از علایمش باشه من اون موقع که فهمیدم مجرد بودم اینارو تست نکرده بودم 😁

😂😂😂😂😂اخی ،ایشالا زودی خوب میشی مهربونم خیلی زود میاد پایین

الان ندارم اون داستان برای ۴ سال پیشههههه

الان خودمو زدم به اون راه دیگه خبری ازش نیست بیجول 😂😂😂😂

ببخشید ولی گاهی سردی جنسی و خشکی واژنم میتونه از علایمش باشه من اون موقع که فهمیدم مجرد بودم اینارو ...

😂😂😂😂😂😂😂نه من میگم اصلا دردی ندارم ببخشیدا من عادیم 

😂😂😂😂😂😂😂نه من میگم اصلا دردی ندارم ببخشیدا من عادیم 

بابا نداری تووووووووو

برو ازمایش بده در راستای سوزوندن دوماخ دکترت 😂😂😂😂

الان ندارم اون داستان برای ۴ سال پیشههههه الان خودمو زدم به اون راه دیگه خبری ازش نیست بیجول 😂😂😂 ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂خب خداروشکررررخوشحال شدم که خوب شدی ،تونی نی داری