2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من ماه پیشی بعد چندساعت هاله انداخت دلم خیلی روشن بود بعد تونی نی سایتم میخوندم میگفتن خیلیا اینجور باردار شدن ،ولی بعدش پریدشدم ،ولی خب برای تواگه همون لحظه انداخت میشه امیدی داشت که بعدشم خب پرولاکتین میاد پایین چیز خاصی نیستش

همون لحظه انداخت??

ن ده دقیقه بعد ولی از روزای قبل پرنگتره جون قبلش باید جلو نو میگرفتم معلوم‌میشد الان یکم واضع بازم  مطمئنم بی بی چکا فقط میخوان ما اذیت شیم انگار کارشون همینه😂

گل پسرم ۱۴/۴/۹۹...اومد بغلم  ...خدایا خودت مراقب دوتا پسرام باش  
2731
آخه من ماه پیشی بعد چندساعت هاله انداخت دلم خیلی روشن بود بعد تونی نی سایتم میخوندم میگفتن خیلیا این ...

ولی دکترا اصلا واسم قرصشو تجویز نمیکنن  

گل پسرم ۱۴/۴/۹۹...اومد بغلم  ...خدایا خودت مراقب دوتا پسرام باش  
ن ده دقیقه بعد ولی از روزای قبل پرنگتره جون قبلش باید جلو نو میگرفتم معلوم‌میشد الان یکم واضع بازم & ...

چی بگم ایشالا که بارداری 😊😙😚😚😚😚برو ازبده

بخخخخخداااااا نصف مرضامون برای این نگرانی وامونده س

نودو پنج درصد از نگرانیامون هرگز اتفاق نمیفته 

اقا بعضی از مسائل از محدوده ی اراده و توان ما خارجه 

بهتره بسپاریم به اون بالا سری 

اسمش خداست دیگه خودش میدونه چیکار کنه

والا اینهمه عمر کردیم تاالان انقدم حرص خوردیم چی شده 

هیچچچچچی بخدا 

بقیه شو نخوریم خب 😁

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2738
بخخخخخداااااا نصف مرضامون برای این نگرانی وامونده س نودو پنج درصد از نگرانیامون هرگز اتفاق نمیفته&n ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂آفرین دقیقا باید سپرد به خدا ،کنجد خیلی مهربونی آدمو اروم میکنی،وکلی میخندونی آدمو 😊😚😚😚😚😚😚

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂آفرین دقیقا باید سپرد به خدا ،کنجد خیلی مهربونی آدمو اروم میکنی،وکلی میخندونی ...

جیگرتوووووو درستشم همینه با همین روحیه بری بهت پرولاکتین تزریق میکنن میگن خیلی پایینه دیگه تونوبری 😂😂😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
سلام دوستان پرولاکتین از چه عددی بالاتر باشه بارداری رو دچار مشکل میکنه؟ و علائم بالا بودنش چیه؟

من نمیدونم ،ولی من اصلا علائم ندارم فقط سه یا چهارروز از فروردین ماه که جلوتر عادت میشم اینم علائمشه?

2706