2737
2739
😆😆داشت تجربه کسب میکرد

😂😂😂😂😂

تف تو شرفش 

نصف زحمات کلسیم بدنم به باد فنا رفت 😂😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂خب خداروشکررررخوشحال شدم که خوب شدی ،تونی نی داری

گمونم دارم 😂😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2728
گمونم دارم 😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂،یه سوالااگه بالاباشه برای نی نی دارشدم سخت میشه راسشو بگیا ببخشید نمیخام دخالت کنم زندگیتت ولی من خیلی ناراحتم اگه بالا باشه برامن یعنی نی نی نداشتی به خاطر بالا بودن پرولاکتین ،ببخشید توروخدا فضول نیستم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂،یه سوالااگه بالاباشه برای نی نی دارشدم سخت میشه راسشو بگیا ببخشید نمیخام دخ ...

وا این چه حرفیه دوستم

من اون موقع که پرولاکتینم بالا بود کلا شوهر نداشتم😂😂😂😂

ولی پارسال تابستون رفتم دکتر بهم گفت پرولاکتینت بالاست برای بارداری 

گفتم تف تو شرفت 😂😂😂😂

فروردین با یه بار اقدام باردار شدم و طبق معمول رفتم که دماغشو بسوزونم با جواب ازمایشم 😂😂😂😂😂

2740
[QUOTE=90934387]منم دوروز بعد پری رفتم[/QUOTEنمیدونم چرا بعضیا میگن باید پرید باشی بعضیا میگن نه

شرایط ازمایشا باهم فرق داره گاهی یکی از هورمونای دوران پریود اندازه ی پرولاکتینو بالا میبره 

منم روز پنجم پریودم میرفتم

ولی خاهرشوهرم همینجوری رفت 

وا این چه حرفیه دوستم من اون موقع که پرولاکتینم بالا بود کلا شوهر نداشتم😂😂😂😂 ولی پارسال تابستو ...

عععع واقعا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂پس اون موقع مجرد بودی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ترکیدم من فک میکردم متاهلی،ععع الان یعنی منم باردارمیشم ایجون پس نی نی داری ایشالا خداحفظش کنه  😻😍😍😍

عععع واقعا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂پس اون موقع مجرد بودی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ترکیدم من فک ...

اره بابا باردار شدم دلت قرص

از بچگی لجباز بودم کلا😂😂😂😂😂