2733
2739
عنوان

مشکلات اشی مشی+فاطمه09+مونیکا رو باهم دارم وحتی بییشتر

| مشاهده متن کامل بحث + 2533 بازدید | 175 پست
سلام گلم .عزیزم تاپیک زدم که سقط شد 

رفتار شوهرت بهترت شده؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ضرری عزیزم؟

اگه من حرکتی بکنم قططعا بنفع اونا میشه چون هممه جا جار میزنن که دختره اهل زندگی نبود و مارو مسخره کرد و هزار تا چیز دیگه حالا ضرر مالیش بکنار

کلا انگار اون نامزدم همینو میخاد...انگار باحرکت من صحه میذارم رو حرفای بیربطشونن

2742
همش منو با شما اشتباه میگیرن .بخدا سختی هایی کشیدم تو زندگی شایدبه فکرتون هم خطور نکرده ولی چیکار کن ...

آره واقعا😑من تاپیکاتو که میخونم مغزم سوت میکشه‌.خدا صبرت بده فقط

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
اینکه من بچه بازی درمیارم شکی نیست توش هم برادرم هم پدرم روزی ۱۰۰بار بهم میگن که بابچه بازیات اونو و ...

اشتباهت واقعن همینه عزیزم و تا زمانی ک رفتارت اینه تو خونه بابات سرم به دستی 😒

امادگی ازدواج و زندگی مشترکو نداشتی و شروع کردی و اینقد خونواده هارو وارد زندگیت کردی فاطمه ؟؟؟؟ که همه مشکلاتتو خبر دارن ؟؟؟؟ 

اون اینجوری نبود تو وقیحش کردی و اینقدددد پررو 

ناز مرد و باید کشید ولی اون باید قبلش ۱۰۰ بار نازتو کشیده باشه 

محبتت بی جاس و اشتباه عزیزم 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
رفتار شوهرت بهترت شده؟

والا بهتره یعنی من پاپیچش نمیشم .رفتم برا خودم خرید کردم موهامو رنگ کردم میخام خودمو دوست داشته باشم 

تمام زندگی من این مرد نیست .بیخیالش شدم اونم تا حالا بجز یکی دو تا سیلی کتکم نزده 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
اگه من حرکتی بکنم قططعا بنفع اونا میشه چون هممه جا جار میزنن که دختره اهل زندگی نبود و مارو مسخره کر ...

نه عزیزم‌ چ سرزنشی..شوهر عقدیت بوده..نمیدونستی که قراره اینجوری بشه..

الان چیکار میکنی؟درس میخونی؟

2740
ندیدم  خیلی ناراحت شدم ان شااله بارداری بعدی رودبسلامتی بگذرونی

فدات عزیز دلم خیلی ضربه بدی بود برام .ممنون از دعای قشنگت 

والا بهتره یعنی من پاپیچش نمیشم .رفتم برا خودم خرید کردم موهامو رنگ کردم میخام خودمو دوست داشته باشم ...

انشالله که بهتر میشه..همین رویه رو برو جلو..همش به خودت برس...کاش میتونستی یه هنر یا حرفه یاد بگیری

اشتباهت واقعن همینه عزیزم و تا زمانی ک رفتارت اینه تو خونه بابات سرم به دستی 😒 امادگی ازدواج و زند ...

الان باید صبرکنم؟؟؟الان چه کاری ازم ساختس؟؟؟نمیخوام جداشم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
 مشکلات زندگی شخصیمو نمیدونی عزیزم؛ مطمئن باش مطمئن که اگه اینکارو با من میکردن واس خودم و خشصی ...

اینا مونده تا بزرگ شن چم خم زندگی دستشون بیاد،نمیدونم خانواده هاشون چطور فک کردن که یه دختر به این جوونی می تونه یه زندگی رو بچرخونه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
انشالله که بهتر میشه..همین رویه رو برو جلو..همش به خودت برس...کاش میتونستی یه هنر یا حرفه یاد بگیری

فدات .

نه عزیزم‌ چ سرزنشی..شوهر عقدیت بوده..نمیدونستی که قراره اینجوری بشه.. الان چیکار میکنی؟درس میخونی؟

هیچی...با اون درسی که من داشتم اون استعداد 

الان خونه نشستم میگه نمیذارم بری دانشگاه.محیطش خرابه...

میگه زن زندگی نیستی..

سرکارم نمذاره برم.تازه پولم بم نمیده ..

هیچی...با اون درسی که من داشتم اون استهداد  الان خونه نشستم میگه نمیذارم بری دانشگاه.محیطش خرا ...

چقدر شبیه نامزده منه نگفتی چن سالشه؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2706