2752
2734
عنوان

مشکلات اشی مشی+فاطمه09+مونیکا رو باهم دارم وحتی بییشتر

| مشاهده متن کامل بحث + 2533 بازدید | 175 پست
عزیزم جملت تناقض داره ها اول میگی نابود کردن ب این راحتی ها نیس ازطرفی میگی خراب کردن راحته

جملش پارادوکس داره😁😁😁میگه نابود کردن به این راحتیا نیست پس من باید زندگیمو بسازم 

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
باور میکنی خودشم نمیدونه چی میگه همه جوره منو محدود کرده و میکنه و نمیدونم میگه تو باخانواده ام یکم ...

مثل نامزد منه اونم همین حرفارو میزنه...بهونس😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو عامو فک کردم منو میگی من مشکلات هر چهارتاتونو دارم 😁😁😁🤣🤣🤣بدترن مال من 

تو که ما رو هم باطل کردی خواهر😂😂😊😂😊

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
عزیزم جملت تناقض داره ها اول میگی نابود کردن ب این راحتی ها نیس ازطرفی میگی خراب کردن راحته

خراب کرون کار ی دقیه اس..ولی اگه بخای چیزی رو بسازی بایددد براش تلاش زیادی بکنی ینی برای چیزی که باتلاش ساختیش نمیتونی دلتو راضی بکنی که سر ی چشم بهم زدن نابودش کنی...

2731
جملش پارادوکس داره😁😁😁میگه نابود کردن به این راحتیا نیست پس من باید زندگیمو بسازم 

متوجه شدم منظورش اینه ک نباید زود بفکر جدایی باشه 

ولی کلا جمله مشکل داشت😄

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
نه گلم سه چهار ماه زندگی کردم بعد جدا شدم با هزار تا بدبختی و دادگاه موندن ولی الان میگم کاش اون موق ...

مونیکا نامزدمن الان قهرکرده بنظرت چقدر صبرکنم؟

توخودت توشرایطش نیستی نمیدونی طلاق چقدر سخته همه ازدور شیرمیشن...

مشکلات زندگی شخصیمو نمیدونی عزیزم؛ مطمئن باش مطمئن که اگه اینکارو با من میکردن واس خودم و خشصیم ارزش قائل میشدم و نه میرفتم مهریه ای اجرا بزارم نه چیزی یه راست طلاق 

ولی قبلش نمیزاشتم توی دوران نامزدی اینقددددد روش توی من باز شه که بخاد جوابمو نده یا خبرمو نگیره یا خانوادش بد رفتاری کنه و زیر قول و قرار عروسی و جهاز و فلان و بیسار بزنه قاعدتن یه تصمیم محکم میگرفتم و ک بترسه 

اون مطمئنه تو حرفاتو تا مرز عملی شدن نمیبری و فقط تهدیده و همیشه هستی توی زندگیش 

شما زندگی مشترکو با دوستی قاطی کردین 

اگه سیاست داشتی و یکم عاقلانه رفتار میکردی به اینجاها کشیده نمیشد واس همین میگم بچه بازی هات زیاده !!!!!

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
نمیدونم. من واقعا نمیتونم اقدامی بکنم چون هر حرکتی بکنم بضررر خودمو خانواده ام تموم میشه. انگار با ...

چه ضرری عزیزم؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
تو که ما رو هم باطل کردی خواهر😂😂😊😂😊

همش منو با شما اشتباه میگیرن .بخدا سختی هایی کشیدم تو زندگی شایدبه فکرتون هم خطور نکرده ولی چیکار کنم مجبثرم الان دیگه بیخیال شدم خودمو رها کردم از غصه فقط میخام خودمو دوست داشته باشم 

خیانت دیدم کتک خوردم از پدر از شوهر از داداش طلاق گرفتم از خانثاده شوهر کشیدم بی پولی کشیدم فحش شنیدم حرفا دلمو شکسته فحش ها و تهمت هایی که مغز استخونمو سوزونده کمرمو شکسته 

مریضی کشیدم درد کشیدم ولی خدا بزرگه 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
 مشکلات زندگی شخصیمو نمیدونی عزیزم؛ مطمئن باش مطمئن که اگه اینکارو با من میکردن واس خودم و خشصی ...

اینکه من بچه بازی درمیارم شکی نیست توش هم برادرم هم پدرم روزی ۱۰۰بار بهم میگن که بابچه بازیات اونو وقیح کردی پروش کردی حرفت درسته....ولی درکل طلاق خیلی سخته...راس میگی من محکم نیستم...چرا پروشده؟؟؟چون تاقهرکرده زنگ زدم پیام دادم یازمانی که مهریه اجراگذاشتم تاپیام دادجواب دادم پس اون مطمئن شده که هرکاری کنه میمونم

خراب کرون کار ی دقیه اس..ولی اگه بخای چیزی رو بسازی بایددد براش تلاش زیادی بکنی ینی برای چیزی که بات ...

خیلی سخته عزیزم.من این شرایط رو کم و زیاد تجربه کردم..نمیدونم کجای کارمون اشتباه بود ک اینقد دوره عقد پر فراز و نشیبی نصیبمون شد

مونیکا نامزدمن الان قهرکرده بنظرت چقدر صبرکنم؟

عزیزم بخدا شما خیلی درگیر حرف های اطرافیانی زود واکنش نشون میدی یه کم به رفتارات و کارات فکر کن 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢