2733
2739
عنوان

اعتماد به نفسم خیلی اوموه پایین از خودم متنفرم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 113 پست
عزیزم هستم عکس بزار  بد جواب پستتو میدم 😚

دیدی لایک کن پاک‌کنم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
مرسی گلم بابت تعریفات آره انصافا خوشکلی خودت به خدا از مد افتاده عمل و این چیزا خیلی طول نمیکشه ۵ س ...

عزیزم اصلااااااااا و ابداااااااا اهمیت نده 

حساسیت نشون نده 

اینقدرررررررر از خودت بگو حتی از الکیم شده که نیست 

به شوهرت بگو نمیدونی فلان فامیل چقدر تعریف صورتمو میکنه وای رفتم ارایشگاه فلان نفر گفت خوشبحالت هم سنیم تو جقدر خوشگلی  تا شوهرت اگه متوجه نیست متوحه بشه 

مردا همه یه طورن چششون بیشتر به دخترای رنگ و لعاب داره دیگع فک نمیکنن زیر این رنگ لعاب چی هست

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اصلااااااااا و ابداااااااا اهمیت نده  حساسیت نشون نده  اینقدرررررررر از خودت بگو ح ...

دقیقا

آره من اشتباه کردم دیروز گفتم برم
 صورتم رو زاویه دار کنم دیدم چیزی نگفت یعنی به نظرش نیاز هست دیگه 

من باید از خودم تعریف کنم قبلا به این نتیجه رسیده بودما ولی اعتماد به نفسم کم شده نمیتونم بگم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2731
پاک شده فک کنم؟

ندیدی؟

دقیقا آره من اشتباه کردم دیروز گفتم برم  صورتم رو زاویه دار کنم دیدم چیزی نگفت یعنی به نظرش نی ...

اره دیگه حتی اگه حساسم نباشه حساسش میکنی تو خونه خیلییییییی به خودت برس ارایش کن لاک بزن لباسای خیلی باز بپوش  بگو این جاریم چقدر چشش به هیکلم اوندفع گفته خوشبحالت واسه هیکلت  ارزوم بود هیکل تورو داشته باشم 

بگو با اوردن دوتا بچه باز رو فرمه 

پاک شده فک کنم؟

یه عکس دیگه از خودم گذاشتم اخه شبیه جنیفری نیستم گفتم شاید تو اون عکس یجور دیگه افتادم

اره دیگه حتی اگه حساسم نباشه حساسش میکنی تو خونه خیلییییییی به خودت برس ارایش کن لاک بزن لباسای خیلی ...

اخه منم چندین ماهه که اصلا آرایش نمیکنم

لباس خوب میپوشم تو خونه ولی آرایش نه 

درسته باید به خودم برسم

2740
پاک شده فک کنم؟

دیدی یا ندیدی جاریم رو؟

نمیگم خوشگل نیست هست ولی در حد معمولی  ولی

بخدا بدون اغراق میگن عین تو خوشگل جذاب و تو دل برو نیست 

همشم معلومه ارایش مدل موهاشم خیلییییییییییی قدیمیه این چیه 😂

هیچ به ظاهر شکیل نمیشه  یه ارایش ملایم با یه تیپ اسپرت ساده 

اینجوری تو دل میشینی 

ولی وقتی تنهای واسه خودت ازاد باش 

همشم از خودت تعریف کن  پیش شوهرت بگو فلانی تعریف میکنه 

درضمن بگو این حاریت داره حالمو خراب میکنه دیگه 

راه به راه میگه این باسنتو چیکار کردی اینجوری قلبمه شده میگه دوست داشتم مثلا لبام شکل لبای تو بود 

اینجوری شوهرت نظرش خیلیییی تغییر میکنه مطمئن باش

نمیگم خوشگل نیست هست ولی در حد معمولی  ولی بخدا بدون اغراق میگن عین تو خوشگل جذاب و تو دل برو ...

آره راست میگی 

حالا بدبخت جاریم تنها عکسی که شکل خودش افتاده اون عکس بودا 

وایسا یه عکس دیگه بدم نور زده آرایشاش بی اثر شده

اخه منم چندین ماهه که اصلا آرایش نمیکنم لباس خوب میپوشم تو خونه ولی آرایش نه  درسته باید به خ ...

اره من چند شب پیش رفتم دیدن حاریم خدای خیلیییییی عوض شده بود

ولی منم کم نیوردم هرچند تو دلم خیلییبیییییی غصه خوردمو اومدم اینجا درد دلمو با تو کردم 

خوشگلترین لباسمو پوشیدم 

بهترین آرایشمو کردم 

روسری که خیلی بهم میادو پوشیدم 

گفتم  یه وقت نگاه نکن بگن اره این دیگه خوشگل نیستو فلان از اونورم اومدم گفتم وای قیافه قبل خودش نمکی بود الان زمخت شده 

الان نچرال مده فلان 

فردا پشبمون میشع 

یه هو شوهرم گفت اره راست میگی قیافش خیلی زمخت شده 

خودت آبله مرغون گرفتی الان ؟؟؟

آره خوب شدمسه تا چاله رو صورتم مونده😒

2706