2726

تازه زایمان کردم هیکلم هنوز برنگشته مثله قبل شه

دندونام رو دارم کامپوزیت‌میکنم تراش داده هنوز  نذاشته کامپوزیتا رو خیلی زشت شده 

آبله مرغون در اوردم جاش رو صورتم هست 

حساس شدم اعتماد به نفسم صفر شده😔

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برامن که پسرم یکساله شده بدتترشده خیلی لاغرشدم بخاطرشیردهی رنگ وروم پریده هرکس میبینتم میگه مریضی،مشکلی داری😒😒

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

من بعد زلیمانم ۲۰ کیلو زیاد شدم. فکر کن از۵۷به ۷۷...دو سالی که شیر دادم رژیم نگرفتم..بعد قشنگ سر فرصت کم کردم..للان نزدیک ۶۰

حرف بقیه هم برات مهم نباشه..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
برامن که پسرم یکساله شده بدتترشده خیلی لاغرشدم بخاطرشیردهی رنگ وروم پریده هرکس میبینتم میگه مریضی،مش ...

من نمیدونم چمه اصلا باهم فیلم میدیدم خارجی بود خیلی صحنه داشت همش صحنه هایه س‌ ک س ی تو یک ساعت ۵تا مه‌مه کم کمش نشون داد همشونم خوشکل سفید گرد دیگه اخرش نتونستم تحمل کنم قهر کردم پاشدم اومدن اتاق گفتم این فیلم به درد من نمیخوره خودت ببین 

از خودم متنفر شدم از شوهرمم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
من بعد زلیمانم ۲۰ کیلو زیاد شدم. فکر کن از۵۷به ۷۷...دو سالی که شیر دادم رژیم نگرفتم..بعد قشنگ سر فرص ...

قدم بلند چاق به نظر نمیام روحین خرابه همش حس میکنم شوهرم ازم خوشش نمیاد دیکه

قدم بلند چاق به نظر نمیام روحین خرابه همش حس میکنم شوهرم ازم خوشش نمیاد دیکه

نه بابا..حساس نباش..همه همین میشن بعد زایمان..شیر بدی کم کم جمع میشی..خودتو دوست داشته باش🌹

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
@دلربااااااا77    

پسرم رو واکسن زدم دیروز 

ولی خیلی بی تابی کرد دیروز 

الانم آبله مرغون در اومده دوتا دونه امروز دیدم رو‌پاهاش

پسرم رو واکسن زدم دیروز  ولی خیلی بی تابی کرد دیروز  الانم آبله مرغون در اومده دوتا دونه ...

عزیزززززم الهی زودتر دکتر ببرش 

خدای نکرده چون واکسن زده بد نباشه 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2706