2737
2739
عنوان

اعتماد به نفسم خیلی اوموه پایین از خودم متنفرم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 113 پست
اره من چند شب پیش رفتم دیدن حاریم خدای خیلیییییی عوض شده بود ولی منم کم نیوردم هرچند تو دلم خیلییبی ...

خوب کردی

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تلگراممو امروز نصب کردم اگه آیدی داری بزار تا اونجا صحبت کنیم 

دقیفا فک کردم تویی گفتی آبله مرغون گرفتی الان😂

گفام چرا اینو پرسید

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728
😂😂😂😂😂😂😂😂 آنلاینارو بین

وایییییییییی

وایییییییییی

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂عکسو زود پاک کردی منم ندیدم نگران نباش 

جاریتم فک نکنم به درد کسی بخوره یه نگاه نهایت کرده باشن😜

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
دوباره بذار عکستو منم بذارم😉

😅عکس بازی شدااا

2740
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂عکسو زود پاک کردی منم ندیدم نگران نباش  جاریتم فک نکنم به درد کسی بخوره ...

ای بابا آر