1147
1254
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 73 پست
من چهار روز قبل از پری زدم مثبت بود🤗

جدی ؟مبارک باشه ..شما چندم دوره ت اقدام داشتی؟

دوست جونیام برام دعا کنین خدا بهم یه گل دختر سالم بده 😍😍الهی که هرکی برام دعا کرد حاجتش براورده بشه خدایا😍
یعنی اقدام نبودی ؟ نمیخواستی؟انشالله که هرچی میخوای همون بشه نترس چیزی نیست

نه سوتی بود اصلا هم حواسم به تخمک گذاری نبود اومدم دیدم دقیقا روز قبل تخمک گذاریمه سری دومم روز بعد تخمک گذاری بود ینی اگه با قبلیش نگیره با بعدیش حتما میگیره😂

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

من چون بارداری اولم دوسال ازاد گذاشتم تا گرفت  اینماه سه چهار بار ازاد گذاشتم گفتم نمیگیره با ...

دوست داری مامان شده باشی?

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
1279
دوروز....دیگه بعدش هرچی به شوهرم اصرارکردم گفت اگه بخوادبشه باهمون یبارم میشه😕

فکر نمیکنم بگیره

نه سوتی بود اصلا هم حواسم به تخمک گذاری نبود اومدم دیدم دقیقا روز قبل تخمک گذاریمه سری دومم روز بعد ...

عه پس مبارکه یه گل پسر میاد تودلت😊

دوست جونیام برام دعا کنین خدا بهم یه گل دختر سالم بده 😍😍الهی که هرکی برام دعا کرد حاجتش براورده بشه خدایا😍
8
من چهار روز قبل از پری زدم مثبت بود🤗

دوره هاتون چند روزست?

زیر دلتونم درد میکرد?

نه الان نمیتونم  تیرماه نوبت عمل بینی دارم😫😫😫

نی نی که بهتر از عمل بینیه دختر خوب😍

1264
اخه چندین ساله تصمیم داشتم عمل کنم الان ک عملی شد اینجور شده خیلی استرس دارم

پس حتما قسمت نیست عمل کنی

ایشالا که یه کنجد تو دلت لالا کرده و 9 ماه دیگه میاد بغلت دیگه عمل بینی که هیچ وقت برای برس زدن به موهاتم پیدا نمیکنی😍😍😍

😁😁خوبه که انشالله هرچی میخوای همون بشه😘

خودمم نمیدونم نی نی میخوام یا نمیخوام

بخاطر شرایط اقتصادی خیلی میترسم بچه دار شم😣

فکر نمیکنم بگیره

آره خودمم همچین امید ندارم ولی بچه های اینجا میگن میشه ..دیگه هرچی خدابخواد

1241