2733
2739
خو اطلاعات اشتباه میدن نکبتا منم میچزونمشون 

کاش همه مثل شما بودن😍من ک چندتا پزشک عمومی رفتم، اوایل بارداریم. 

تو اینترنت سرچ میکردن😂بعدم از خودم میپرسیدن فلان دارو خوبه؟ 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
دورازجونت چقدر سوخته بخاطر کارت خخخخخ دمت گرم🌻❤

اون دکتر عمومی که دوستمون اشاره کرد میگفت دیابت اصلا ژنتیکی نیست همونجا بهش گفتم ساقیت کی بوده عمو چی زدی انداختنم بیرون فورا😐😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش همه مثل شما بودن😍من ک چندتا پزشک عمومی رفتم، اوایل بارداریم.  تو اینترنت سرچ میکردن😂بعدم ...

آره منم سرچ زیاد دیدم نکبتا سرچ میکنن

اسمش هم مرد هست بعد باز میگه زن هستم. خوبه نوشته همسرم هم اذیت میشه. نمیدونم خاله زنکا تو سایت زنان ...

مسبح اسم مرده؟ همسر فقط ب زنا میگن؟ الان مثلا باید عکس یهویی بگیرم تا ثابت کنم زنم :|||| 

2728
مسبح اسم مرده؟ همسر فقط ب زنا میگن؟ الان مثلا باید عکس یهویی بگیرم تا ثابت کنم زنم :|||| 

اونقد مهم نیس ک پیگیر باشم. 😜

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
اونقد مهم نیس ک پیگیر باشم. 😜

پس تهمت هم نزن.

منک دفعه آخرم بود ک اومدم این سایت..

شما هم البته حتما ازین بیمارای جتسی دیدی ک الان ی نفر ک جدی جدی ازتون کمک میخواد و خواهرانه سوال میپرسه رو ب دیده ی شک نگاه میکنی.

ولی برای شمایی ک ی بچه در راه داری میگم ک این طرز رفتار و لحن صحبت برای شمایی ک قراره مادر بشی درست نیست. من تازه واردم، ی سوالی کردم ک میخواستم از آدمای عادی جوابشو بگیرم چون پیش مشاور و متخصص زیاد رفتم و فقط مزخرف شنیدم و مزخرف خوردم. الان فقط خواستم اگ کسی از مادری مادربزرگی دوستی چیزی میدونه بهم بگه. درست نیس که شما ندیده و نشناخته اینطور قضاوت میکنی. حداقل سعی کنید ب بچه تون یاد بدید ک با ی آدم ناآشنا اینطور برخورد نکنه. شبتون خوش ایامتون ب کام

از من ناراحتی هنوز؟

نه عزیزم چرا ناراحت باشم. 

اگر آدم بخواد به خاطر هر بحثی از طرف مقابلش ناراحت بشه که باید از همه بدش بیاد 😊

اختلاف نظر یه چیز طبیعیه و بحث هم پیش میاد. وقتی به توهین و بی احترامی کشیده نشه هیچ اشکالی نداره در نظر من. 

امیدوارم توام از من ناراحت نباشی 😘

نه عزیزم چرا ناراحت باشم.  اگر آدم بخواد به خاطر هر بحثی از طرف مقابلش ناراحت بشه که باید از ه ...

😘😘😘😘

2740