2737
2734
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 وای خدا جدی میگی؟!! خیلی باحالی😁😁😁😁😁

والا بخدا معذرت میخوام میخواست نرینه تا بهش نرینن😐طلبکاره

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمشو نديدم پس خودشم يكي از همون بيماراي منحرف جنسيه آشغاله🙁😖😖

مرسی :|

من قبلا فکر کنم با اسم فریدا یا ی چیزی تو این مایه ها تو سایت بودم.ولی بخاطر مشغله خیلی فعال نبودم. الان ب ذهنم رسید ک قبلا ها تو این سایت درددل میکردم و راهنمایی میگرفتم.گفتم اینبارم بیام شاید کسی کمک کرد.مرسی ازین همه ابراز لطفتون

2731
اوت دکتره بود کفتم حالشو گرفتم اس اومده رو گوشیم از پذیزش شما در کلینیک برای دفعات آتی معذوریم زنگ ز ...

ایول😂ولی مگ پزشک عمومیم شماره میگیره؟ 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
والا بخدا معذرت میخوام میخواست نرینه تا بهش نرینن😐طلبکاره

حالا میخوای چیکارکنی پذیرشت نمیکنن؟!

دیدی چقدر بد شد؟

دیگه کی سونوت کنه وقتی که بیماری داری؟!😁😁😁😁😁

بیا باور کنیم عشق های گران در رمان های ارزان کنار خیابان ها فروخته شدند و تمام شد!➡
الان بین چن نفر سوال شده ک من مردم یا زن :| واقعا عجیبه. پشیمون شدم خودم.همون بهتر ک پاک کردن آدما ...

من هیچوقت تاپیک نمیزنم تو این سایت. چون لحن خیلیها بده و فقط فحش دادن رو بلدن. اگه کسی هم بلده راهنمای کنه. کمک نمیکنه

از نظر همه اینجا همه دروغ گو هستن

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2738
جالبه راجع به بدن مردانه داريد تو سايت زنانه سوال ميپرسيد مثل اين ميمونه خانما از آقايون راجع به با ...

من زنم خانوم. اسمم معصومه ست و اینجا با اسم مسیح اومدم. قبلا عضو بودم ب اسم فریدا. یا فریدا کالو یا ی چی تو این مایه ها ولی اطلاعاتمو یادم رفت الان با این اسم اومدم

اسمشو نديدم پس خودشم يكي از همون بيماراي منحرف جنسيه آشغاله🙁😖😖

اسمش هم مرد هست بعد باز میگه زن هستم. خوبه نوشته همسرم هم اذیت میشه. نمیدونم خاله زنکا تو سایت زنان باردار چ غلطی میکنن

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

[QUOTE=90788412]حالا میخوای چیکارکنی پذیرشت نمیکنن؟! دیدی چقدر بد شد؟ دیگه کی سونوت کنه وقتی که بیماری داری؟!😁

هیچی سیانور میخورم گور پدر گور به گورش اهواز هر قدمش ده تا سونوگرافی هست معطل این چلغوز نکبت نیست کسی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
نه قضیه دکتر عمومیه یکی دیگس این سونوگرافی بود نکبت

خدایااااا😂کلا سر جنگ داری خاهر

منم واسه شما متاسفم که درست نخوندی قوانین و شرایط عضویت سایت رو جای چنین سوالایی بخش کلینیک سایت هس ...

تو بخش کلینیک مشاور جواب میده یا آدمای عادی؟

چون من پیش مشاور زیاد رفتم.الان بیشتر دنبال تجربه سخصی خانومایی ک مث منن بودم

[QUOTE=90788412]حالا میخوای چیکارکنی پذیرشت نمیکنن؟! دیدی چقدر بد شد؟ دیگه کی سونوت کنه وقتی که بیما ...

دورازجونت

چقدر سوخته بخاطر کارت

خخخخخ

دمت گرم🌻❤

بیا باور کنیم عشق های گران در رمان های ارزان کنار خیابان ها فروخته شدند و تمام شد!➡
2706