2733
2739

تو این سایت راجب هیچی نمیشه حرف زد. همه میان فقط میگن که دروغ میگی

خداییش تاپیک های سال 95.یا 96 رو بخونین میبینین چقدر قبلا کاربرها محترم بودن و جواب مشکل همدیگرو میدادن

الان تا یچیز بگی یا فحشه یا دعوا یا ترکیدن تاپیک

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم یه خانومی یبار اینجا میگفت قرص کاهش میل جنسی میخورم اسم قرصشم گفت ولی الان یادم نیست شما هم بگیر بخور یا دکتر طب سنتی برو

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

واقعا حرف منم همینه. بعضی دوستان که فقط به دنبال گزارش زدنن😒

در ضمن این سایت اسمش نی نی سایته راجع به بچه دار شدنه دیگه

یه میل جن سی باید باشه که بچه به وجود بیاد همه هم هرروز باهاش سروکار دارن چیز تعجب آوری نیست و گناه هم نکردیم که😒😒😒😒

2740

جالبه راجع به بدن مردانه داريد تو سايت زنانه سوال ميپرسيد

مثل اين ميمونه خانما از آقايون راجع به باردارى و زايمان سوال بپرسن

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
منم واسه شما متاسفم که درست نخوندی قوانین و شرایط عضویت سایت رو جای چنین سوالایی بخش کلینیک سایت هس ...

اوت دکتره بود کفتم حالشو گرفتم اس اومده رو گوشیم از پذیزش شما در کلینیک برای دفعات آتی معذوریم زنگ زدم به منشیش گفتم دقیقا به تخمدان چپم که نعذوری اینو قشنگ به رئیستم بگو عین جمله رو😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
حس نمیکنی خودش مرده؟ 

اسمشو نديدم

پس خودشم يكي از همون بيماراي منحرف جنسيه آشغاله🙁😖😖

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
تو این سایت راجب هیچی نمیشه حرف زد. همه میان فقط میگن که دروغ میگی خداییش تاپیک های سال 95.یا 96 رو ...

الان بین چن نفر سوال شده ک من مردم یا زن :|

واقعا عجیبه. پشیمون شدم خودم.همون بهتر ک پاک کردن

آدمایی ک اعتمادشون درین حده همون بهتر ک اگ راهنمایی هم بلدن ندن بهم 

اوت دکتره بود کفتم حالشو گرفتم اس اومده رو گوشیم از پذیزش شما در کلینیک برای دفعات آتی معذوریم زنگ ز ...

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

وای خدا

جدی میگی؟!!

خیلی باحالی😁😁😁😁😁

بیا باور کنیم عشق های گران در رمان های ارزان کنار خیابان ها فروخته شدند و تمام شد!➡

البته من فكر كردم شما آقاييد با توجه به نام كاربريتون

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2706