1147
1254
عنوان

نظرتون راجب اسم سانیار چیه؟

50 بازدید | 7 پست

Saniyar

سانی=مقدس + یار=پشتیبان 

Sanyar 

سان=مانند + یار 

Sunyar

یار خورشید 

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

من خوشم نیومد 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

نه

دوست عزیز اگر آدم مذهبی و معتقدی هستی بهت هشدار میدم توی بحث های اعتقادی روی من ریپلای نکن🙏باشه تو خوب ما بد، تو معصوم ما فاسد ، تو مقرب درگاه الهی ما کافر، تو برو بهشت شراب ناب بخور ما میریم جهنم آهن مذاب میخوریم ، البته باید دید قضاوت خدا چه خواهد بود!!!!پس احترام خودتو نگه دار و اعتقادات و هرجایی به هر دلیلی واسه خودت نگه دار و تو حلق من فرو نکن چون اصلا جواب خوبی دریافت نمیکنی!!!!!من راه رسیدن به جهنم رو انتخاب کردم پس خیالت تخت ارشاد بی فایدس پس سرت تو یقه خودت😘
1279