2737
2734
عنوان

به نظرتون دایی همسرم.....🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 19074 بازدید | 310 پست

لایک پلیز

حرفی نزن چیزی نگو باید برایم گریه کرد/باید برای مردن افسانه هایم گریه کرد/ عکسم درون آینه دارد چه زجری میکشد/ بعد از شکستم آینه در زیر پایم گریه کرد/ ثابت نشد من مجرمم یا چشمهای وحشی ات /قاضی برای دادن حکم خطایم گریه کرد/دکتر نشسته پشت میز و نسخه را خط میزند/ او هم که عاشق بوده از بهر شفایم گریه کرد/ مادر که میداند دلم عمری خرابت میشود/ دیشب به جای خواندن قرآن به جایم گریه کرد/ گفتم فراموشش کنم اما پدر ناباور و ..../ وقتی که میگفتم به تو بی اعتنایم گریه کرد/ حرفی برای آسمان گفتم که طوفانی نشد اما برای مدتی از ناسزایم گریه کرد/گفتم به خود حرفی نزن باید تماشایش کنم / عکسش به آغوشم کشید و پا به پایم گریه کرد❤ دوستام میشه واسه عاقبت بخیر شدنم و شادی دل مامان و بابام یه صلوات بفرستین❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا به نظرتون این رفتاراش طبیعیه و به قول همسرم ما بچه هاشیم یا منظور خاصی داره؟ اخه مثلا از شوهرم ...

الان میان میگن به خاطر حجابته شاید به خاطر همینه که دایی شوهرت بهت گیر داده 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

بهش بگو دور شو دست از سرم بردار .من کجا طاقت تو رو دارم😁

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728
دلیل اینکاراش چیه؟؟

اومدم اینو از شماها بپرسم خودم موندم

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

با مادرشوهرت حرف بزن بگو دایی خیلی با محبته اینجوری میگه اینجوری میخره برام ببین خواهرش بهتر میشناسه برادرشو جنسش خراب باشه بهت میگه

اللهم عجل لولیک الفرج

جواب منو اصلا نده فقط بخون حرفامو. شما که واقعا زن سالم و نجیبی هستی رک بشین همه چیز رو به شوهرت بگو. پول ارزش نداره که نجابتت فنا بشه.آدم با افتخار سوار ماشین خودش یا تاکسی و اسنپ بشه اما کسی به خودش اجازه نده به خاطرپول داشتن و ماشین داشتن بهش چپ نگاه کنه. اون ادم حتی یک درصد هم خیرخواه نیست .بسیار پلیده که به زن بچه خواهر خودش چشم داره.

2738
خلاصه کلی قربون صدقه رفت که تابحال نرفته بود.اخرشم‌ گفت مهتاب جان من اخر هفته دارم میرم امریکا کاری ...

یه وقت نری خونش به هوای اینکه اون امریکاست

😨😱😵😂😂 میری میبینی نرفته حالا خر بیار و باقالی بار کن

دیگه کسی نیست دور و برش مثل بچه هاش بدونتش 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
استارتر بیدار شو داری خواب میبینی اتومات بلدی برونی

اتومات که راحت تره خواهری

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706