2733
2734
عالی شده واقعن مرسی چون مامانم اصلن رنگ کابینتامونو دوس نداره همین امروزم حرفش بود که نمیشه عوضشون ک ...

بله با دستمال میشه پاک کرد

شلنگ آب نباید گرفت

ص۱۲ بیشتر گفتم...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
تهرانی؟ اکه تهرانی عزیز برید میدون فردوسی، خ فردوسی جنوبی برید پایین ، پایینش  راسته این مغازه ...

اره عزیزم .اتفاقا فردوسی به شوهرم نزدیکه باشه ممنون.تنوع چسبم پس اونجا زیاد 😘😘😘😘

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم .اتفاقا فردوسی به شوهرم نزدیکه باشه ممنون.تنوع چسبم پس اونجا زیاد 😘😘😘😘

قربانت اره اونجا بورسشه و تنوع عالیه.

البته من خوندم سرطان زا هس اگر اشتباه نکنم، گاز و بویی ک ازینا متصاعد میشه

اینم لینک

https://behnamcharity.org.ir/این-۷-محصول-سرطان‌زا-را-از-خانه‌مان-حذ/

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731

قشنگ شده.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740

خيلي عالي شده

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
قربانت اره اونجا بورسشه و تنوع عالیه. البته من خوندم سرطان زا هس اگر اشتباه نکنم، گاز و بویی ک ا ...

اگه از اون چسبایی کاه زیرش زدی شما  نزنم  چی فقط با چسب خودش بچسبونم باز هست😐😐پشیمون شدم الان نصفو نیمه زدم اخه 😐

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

http://www.xtrawood.com/آیا-ام-دی-اف-سرطان-زا-است؟-قسمت-اول/

به دلیل وجود بخارات سمی نهاد بین المللی تحقیق بر روی سرطان فرمالدهید را جزو مواد سرطان زا دسته بندی می کند. متاسفانه در پارکت های ارزان و لمینت های ارزان مانند لمینت های چینی به دلیل کاهش قیمت تمام شده میزان استفاده از فرمالدهید در فرایند تولید لایه مرکزی لمینت بسیار بالا بوده و دارای کلاس انتشار بالاتر از E1 می باشد. (جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کلاس انتشار به مقاله اصطلاحات لمینت از A تا Z مراجعه فرمایید.)

بخونید اینو 

https://ashwood.ir/مضرات-ام-دی-اف-بر-علیه-سرطان/

2706