2733
2734
یه جوری میگن حالاعیب نداره دلم میشکنه.حالا الحمدلله بچه اولم پسره من واقعا درک نمیکنم شمابگیدچه کنم ...

با آدم های بیشعور بحث نکن 

به من هم میگن 

اشکال ندارد خدا رو شکر 😂 حتی خانواده خودم 

اما من بهشون مستقیم میگم حرفتون قشنگ نیست 

برای ما فرقی ندارد جنسیت 

یه جوری میگن حالاعیب نداره دلم میشکنه.حالا الحمدلله بچه اولم پسره من واقعا درک نمیکنم شمابگیدچه کنم ...

غلط کردن چرا نسل این بیشعورا منقرض نمیشه

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستش من خودم یکم حساسم احساس میکنم مثل بدبخت بیچاره هانگاهم میکنن🫥

نه بابا

بی خیال

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
2731
ای جان مبارک باشه 🌷  «از خوش یمنی و خوبى زن است که اوّلین فرزندش دختر باشد.» حدیث از پیامبر& ...

سلامت باشی عزیزم دومین دسته گل منه

بااحترام لایک نکنید  
عشق کن چون دختر داری😍🤗 به آینده ها فک کن چقد خوبه خدااااااا به منم دختر بده

ان شاالله

دعاکن به سلامتی دنیابیاد سرتاپاشوطلا بگیرم

بااحترام لایک نکنید  
ان شاالله دعاکن به سلامتی دنیابیاد سرتاپاشوطلا بگیرم

انشالله😍

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸
منم دختر دارم  هنوز نگفتم  خانواده همسرم فقط گفتم باردارم هنوز یک تبریک به همسرم حتی نگف ...

خداحفظش کنه

منم اینچیزارومیبینم میشنوم دلم میسوزه

بااحترام لایک نکنید  
اصلا اعصابت خورد نشه دختر اگه بد بود خدا به پیامبرش دختر نمیداد تو صاحب یه فرشته شدی خونه ای که دختر ...

قربونت

دعاکن به سلامتی دنیابیاد

بااحترام لایک نکنید  
2706