2733
2734

عالی شده واقعن مرسی چون مامانم اصلن رنگ کابینتامونو دوس نداره همین امروزم حرفش بود که نمیشه عوضشون کنیم چوم هزینش دوروبر 10 20 میلیون میشه. حتمن ایدتو بهش نشون میدم مررررسیییییییی. فقط قابل شستشوعه یا خراب میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم سرامیکارو نزدیم😐😃

ه گوشه سرامیکت رنگش فرق میکنه انگار زدی  سمت حاله کاشیش

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
دستگیره هاشم عوض کن . ما هم چند ماه پیش کابینتامونو برچسب زدیم . دستگیره هاشم عوض کردیم خیلی خوب شده ...

اخه کابینتای ما یه‌سوراخ داره اگه دستگیره هارو عوض میکردم دردسر داشت باید دوباره کابینتارو سوراخ میکردن.دیگه بیخیال شدم

عالی شده واقعن مرسی چون مامانم اصلن رنگ کابینتامونو دوس نداره همین امروزم حرفش بود که نمیشه عوضشون ک ...

خواهش میکنم عزیزم😊😘اره قابل شستشوئه ولی بدین ب نصاب بهتره که تمیز دربیاره.اکه خودت بزنی ممکنه بعدا زیرش حباب جمع بشه

ممنون جمعه اینقدر رفتم دنبالش نداشتن به شوهرم بگم بره  کاغذ دیواری فروشیهه بپرسه.میخام جا کفشیم ...

تهرانی؟

اکه تهرانی عزیز برید میدون فردوسی، خ فردوسی جنوبی برید پایین ، پایینش  راسته این مغازه هاس، بورسشه، شبرنگ و برچسب،پره

من فروردین خریدم کل اشپزخونه رو زدم یک رول ۲۵۰ هزارتومن، طلایی خوشرنگه با گلهای ریز

ما خوده کابینت اشپزخونه رو ۲ تومن خریدیم زمستون ۹۷  !! البته دست دو

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

البته برا زدن رو دیوار و کاشی بهتره قبلش چسب محکمی بزنید و بعد بزچسب بزنید ک محکم بچسبه و درنیاد.

ما خودمون زدیم اشپزخونه رو

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
از کجا باید تهیه کنم؟

ص۱۲ پستمو ببین

2706