2737
2739
عنوان

بیاین در مورد فوبیا هامون حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 100 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دور از جون بچم زبونم لاللللل فوبیا از دست دادن بچمو دارم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2731

سوسم لعنتی

و اقیانوس... یعنی اگه یه عکس ازش ببینم ،مخصوص عکسی که شب میگیرن از اقیانوس تاریک، ووووووی سکته میکنم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

فوبیا نمیدونم میشه یا نه ولی از نور خورشید بدم میاد. به حالت مرگ میفتم

مکان بسته. خونه های قدیمی. از خونه های قدیمی میترسم. خونه های کوچیک قدیمی . خونه های توی کوچه بن بست

یه مشکلی هم دارم نمیدونم فوبیاست یا وسواس. ولی از کثیفی میترسم. اگه جایی کثیف باشه تنگی نفس و تپش قلب میگیرم. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
2740

فوبیای ارتفاعات و تنهایی

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

منم فوبیا از سوسک وحشرات،وترس ازبلندی و ارتفاع اگ زیاد باشه،وفوبیای ارایش ینی کم ارایش میکنم ولی اگ نکنم اصن نمیتونم جلوکسی بیام خ بدم میاد ازاین وضعیت از وقتی ازدواج کردم اینطوری شدم😢😢😢

خداجونم همین که هستی برام کافیه هیچ وقت تنهام نذار✨🙏

من فوبیا خون و زخم

ارتفاع 

مرده 

یه سری از صداها

مار

سگ

تاریکی و جای تنگ رو دارم 

قبلا فوبیا جنس مخالف ،رابطه جنسی،قبرستون و اینا هم داشتم که الان بهترم

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2706