2737
2734
عنوان

بیاین در مورد فوبیا هامون حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 100 پست
اینطوری ک خیلی اذیت میشی 

خییییلی  

مخصوصا وقتی میریم پیک نیک یا طبیعت گردی....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم فوبیا از سوسک وحشرات،وترس ازبلندی و ارتفاع اگ زیاد باشه،وفوبیای ارایش ینی کم ارایش میکنم ولی اگ ...

وای منم فوبیای ارایشو دقیقا مثه خودت دارم

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2728
فوبیای سوسک یا هر حشره ای ک راه بره رو بدنم 😑  فوبیای ملچ ملوچ کردن موقع غذا خوردن. ینی میخام ...

عه من عاشقشم همش تو اینستا دارم موکبانک ها رو میبینم

کاش توی آینه چشمام قد و بالاتو می دیدی 💕
2740
چجوری بهتر شدی  و در چه حد

من از دور میدیدم فرار میکردم ..حتی یکبار جلو ماشینم نشسته بود و کلاسم دیر شد رفتم تو خونه تابره ...بعد شروع کردم تراپی کردن با عکس گربه شروع کردم ..بعد با نگاه کردن به چشمهاشون ...ولی ابدا نمیتونم بهشون دست بزنم ...چندبار رفتم غذا دادم ..غذا رو پرت کردم و الفرار ...فوبیا من ریشه داره چون بچگی زیر راه پله گربه مرده پیدا کردم تازه این ریشه پیدا کردم 

عزیزم اسکار فوبیا به شما تعلق میگیره 

😂😂😂

یکی از کاربرا بهم می گفت تو اول فوبیا بودی بعد دست و پا دراوردی

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
منم فوبیا از سوسک وحشرات،وترس ازبلندی و ارتفاع اگ زیاد باشه،وفوبیای ارایش ینی کم ارایش میکنم ولی اگ ...

منم نمیتونم بدون آرایش

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

من ارایش داشتم وشروع کردم به رسیدگی پوستم ماسک ولایه بردار خلاصه تااینکه ارایشم کم کردم وگاهی اصلا ارایش نکردم وبه کلی رفع شد

❤️لایکم نکن مهربون❤️