2737
2734
عنوان

کیا پیشه پسرشون که 14 ساله یا 10 ساله لباس دکلته یا تاپ

| مشاهده متن کامل بحث + 11246 بازدید | 149 پست
داداش دوست من ببخشيد   ٨ سالشه تو دستشويي چسب نوار ديده برداشته گفته اين چيه من اينو مدرك نگه م ...

اااااا پسدارشدن اینارم داره

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونم بهش میگه بتوچه ناراحتی نیا یا نگاه نکن. نمیشه که اینجوری لباس پوشیدن اون به خودش مربوطه البته م ...

دیگه بقیشو نمیدونم . من بودم این کارو میکردم . اگه مودبانه بگی و توجیهش کنی بعد بگه بتوچه واقعا از کوته فکریشه . بچه برادرشه ینی حاضره نبینش ولی لخت بگرده ؟!؟!   منطقی نیس

اطرافیان من ک بعیده همچین جوابی بهم بدن . دشمنی ک نیس .. شرایطو باید خودش بفهمه

اااااا پسدارشدن اینارم داره

از اونور يك پسر ميشناسم رفته بوديم خونشون اون ٦ سالشه داشتيم سفره جمع ميكرديم بركشت گفت ميشه شما بشينيد من جمع ميكنم سفره رو اخه شما خانوميد جلوي اقايون زشته خم بشيد 

قضاوت فقط کار خداست...
داداش دوست من ببخشيد   ٨ سالشه تو دستشويي چسب نوار ديده برداشته گفته اين چيه من اينو مدرك نگه م ...

پسر منم راجب نوار بهداشتی سوال کرد ک تو هایپر داشتیم میخریدم گفت اینا چیه 

منم نسبت ب سنش ی توضیحی دادم و بحث تموم شد 

یجاها باید بچه رو قانع کرد نره درموردش تحقیق کنه 😂😂😂😂😂😂

ادم هرچقدرم بخاد بسته باشه،این بچه اخرش میبینه،پس سعی کنین پوششتونو براش عادی کنین،شما مهمونی میرین لباس دکلته و کوتاه نمیپوشین ک. هم پاهاتون مشخص باشه و بالا تنه تون؟ادم استخر بره هم ک خب مایو میپوشه،سعی کنید چشماشون عادت کنه ک هر پوششی و هرشخصی نباید دید بد بقولا داشته باشن

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
2740
آره عزیزم ما اون موقع ازچیزی سردرنمیاوردیم ماشاالله بچه های الان 😥😥

آره والا.دختر یکی از اقواممان تو یه کوچه میشستن همسایشون یه پسر ۵ ساله داشت این دخترم ۱۱ ساله بود.بعد یه روز دختر اقواممون و اون پسره رفتن دو تایی کوچه بازی کنن .بعد پسره دختره رو بلد کوچه خلوت گفت بیا به چیز من دست بزن منم به مآل تو .خدا شاهده دروغ هم نمی گم.ضمتا پسره تازه از روستا اومده بودن لحجه تشدید ترکی داشت

من عاشق کشور روسیه ام😙😙😙
2706