2733
2734
عنوان

کیا پیشه پسرشون که 14 ساله یا 10 ساله لباس دکلته یا تاپ

| مشاهده متن کامل بحث + 11296 بازدید | 149 پست
از اونور يك پسر ميشناسم رفته بوديم خونشون اون ٦ سالشه داشتيم سفره جمع ميكرديم بركشت گفت ميشه شما بشي ...

اخیی ماشالله

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره والا.دختر یکی از اقواممان تو یه کوچه میشستن همسایشون یه پسر ۵ ساله داشت این دخترم ۱۱ ساله بود.بع ...

آره میدونم دورو برزیاد دیدم ، من یه دختر دارم یه پسر همیشه مواظبم به هرحال اونا بچن نمیفهمن ، وظیفه منه مراقب باشم 

فقط خدا
2731
نواربهداشتی و بهش گفتم بعضی اوقات پول نداریم برای آبجی میبندم اینجوری نگام کرد🙄🙄🙄حالابقیشو بدون خ ...

چی😁😁

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
پسر منم راجب نوار بهداشتی سوال کرد ک تو هایپر داشتیم میخریدم گفت اینا چیه  منم نسبت ب سنش ی تو ...

چي گفتي؟!

من يادمه مامانم ميگفت دلم درد ميگيره 

تا اينكه يكروز مهمون داشتيم گفتم از اونا ك دلتون درد ميگيره نميخوايد 

نشست برام گفت مامانم انقدر دعواش كرد اونو

قضاوت فقط کار خداست...
اره خیلی بد لباس میپوشن تنگ دکلته.منم که زنم همش چشم به سینهاشونه

خواهرم پسرش الان 15 سالشه

دیگه از 11،12 سالگیش لباس باز نپوشید

مثلا تیشرت میپوشه و شلوار

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

کی گفته اگه جلوش اینطوری لباس بپوشن عادت میکنه؟؟؟😐😐😐اتفاقا این مسئله خیلیم سرزنش شده است و بلوغ زودرس میاره

جای اینا به خواهرشوهرت با ملایمت یکم تذکر بده اگر فهم داشت قبولمیکنه

خانوما اینجوابا رو از کجا درمیاریر؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

من ک پسرندارم ولی پیش داداشم که13سالشه تاپ شلوارک میپوشم

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
2706