2733
2734
عنوان

کیا پیشه پسرشون که 14 ساله یا 10 ساله لباس دکلته یا تاپ

| مشاهده متن کامل بحث + 11156 بازدید | 149 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوری که دوس دارم مبپوشم البته در اینده  ولی کلا  باید ی فرقی پوششم بکنه  حالا  سینه پیدا نباشه بقیه جاها مشکل نداره

خودت بگو مگه ممکنه به غیر من یه آدمی باشه درست عین خودت عاشق    

منکه داداشم ۱۵سالشه،جلوش خیلی راحتم.ولی نه جوری که دیگه کل زندگیمو بریزم بیرون😀در حد تاپ وشلوارک.اتفاقا براش عادیه.و اینکه تازه هنوزم به بلوغ نرسیده😃

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2728

حرمت یک مادر خیلی بیشتر از اینها مهمه

سنگین لباس بپوش اما شیک بزار بدونه زن در عین اراستگی باید حرمت نگه داره اینجوری چهارسال دیگ ک بزرگ شد چشم نگه میداره و شاید  به اونا تذکر بده اما اگ شما ازاد باشی چن سال دیگ کارهایی میکنه ک خجالت زده میشی 

اسلام دین کاملیه ک تمام روش های یک انسان درست اموزش داده و وقتی میگه مراعات پسر بزرگ تر کنید حتما حتما چیزی میدونسته خدا ک ما نمیدونیم یا شاید بعد ها بفهمیم

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
عزیزم اون چه قبل دیده باشه چه ندیده باشه ناخوداگاه نگاهش خواهد افتاد فقط فرقشون اینه که بیرون میبینه ...

👏👏👏👏👏

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
از اونور يك پسر ميشناسم رفته بوديم خونشون اون ٦ سالشه داشتيم سفره جمع ميكرديم بركشت گفت ميشه شما بشي ...

من برام جالب نیست یه بچه ۶ ساله اینقد تو نخ اینوچیرا باشه که مثلا بفهمه یه خانم جلو آقایون خم بشه درست هست یا نیست 

واسم عجیبه

منتظر اتفاقات خوبم 

تو این سایت کلی کامنت دیدم که گفتن بچگی توسط محارمشون موردادیت قرار گرفتن اکثر محارمشون ۱۳ تا ۲۲ ۲۳ سال بودن

این سن. سن بلوغه پسره و هورمونهای جنسیش خیلی بالاست و بر عقلش غلبه میکنع

بدترین تاثیر رو برا پسر داره جای برای عقل و فکر کردن نمیزاره  بخاطر همینه خیلیا به محارمشون دست درازی میکنن

کافی  خدای ناکرده از طریق فضای مجازی یا دوست ناباب گیر شهوت بیفته  زندگی نوجوان به لجن کشیده میشه

2740

دوستان یعنی چی عادی میشه؟ هیچوقت عادی نمیشه

میل جنسی  مثل خواب و غذا نیست که غذا بخوری بگی سیر شدم یا چند ساعت بخوابی دیگه نیازی به خواب نداشته باشی

میل جنسی مثل اینه شما از آب دریا که شور بخورید برای رفع تشنگی

هیچ وقت  هنگامی که تشنه هستین نمیرین آب دریا بخورین چون بیشتر تشنه میشین

به نظر شما پسری که تو خونه همیشه مادرشو پوشیده دیده وقتی بره بیرون مدل لباسهایی که این روزا مد شده و ...

از اول نظرش جلب نمیکنه؟

شما مطمئن باش از اول اتفاقا توجهش جلب میشه

البته بستگی به خود فرد هم داره اما میل جنسی اینطور نیست که چون قبلا دیده براش عادی باشه

دوستان یعنی چی عادی میشه؟ هیچوقت عادی نمیشه میل جنسی  مثل خواب و غذا سیر شدنی نیست میل جنسی م ...

واقعا حرفتون کاملا درسته اگه قرار بود سیر بشن که جوامع غربی الان اشباع شده بود ولی دقیا برعکسه هی تشنه تر میشن انقد که دیکه حتی رابطه عادی رو رد میکنن به همجنس گراییو لداط وهزار تا چیزه دیگه که انقد وحشتناکه نمیشه بیان کرد رو میارن 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

وای بر من 😱😱😱 من اصلا فکرش رو هم نمی کردم پوشش باز باعث بلوغ رود رس میشه پسرم ۷ سالشه من همش تو خونه با سوتین و شلوار میگردم 😭😭 کامنتا رو که خوندم حالم بد شد 

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

جلوی پسرت راحت باش،نه اینکه خیلی لباس لختی بپوشی ولی جور لباس بپوش که پسرت درک کنه و متوجه بشه که راحتی و نمیخوای خیلی خودت رو ازش بپوشونی یا اینکه داری جلوش حجاب میگیری.

به خواهرشوهرات هم اصلا نمیتونی تذکر بدی چون هرکسی یه مدلی لباس میپوشه و ماهیچ حق اظهار نظر درباره ظاهردیگران نداریم،شمانمیتونی پوشش دیگران رو بخاطره بچه خودت محدود کنی،اگر اینطوری باشه نمیتونی پسرت رو مسافرت خارج از کشور ببری.

من پوشیدم پیش برادرم اتفاقی هم نیفتاد الانم خیلی سر به زیره و به احدو الناس نگا نمیکنه و واسش عادیه ...

بازم باید رعایت کنی....اون ممکنه نگاه نکنه ولی ممکنه تو دلش آتش شهوت گر بگیره...فرقی هم نمیکنه محرم و نامحرم...من خودم همیشه لباسای سنگین میپوشم یعنی طوری که سینه هام و پاهام معلوم نباشه....حتی نمیزارم بند سوتینم معلوم بشه

2706