2733
2739
عنوان

کیا پیشه پسرشون که 14 ساله یا 10 ساله لباس دکلته یا تاپ

| مشاهده متن کامل بحث + 11161 بازدید | 149 پست
من پسرم ۱۷ سالشه تا حدودی رعایت میکنم. خیلی بسته نمیپوشم . اگه از ویژگی های مردان بخونید متوجه میش ...

خيلي بسته نه تيشرت و شلوار 

نه حلقه اي نه استين بلند

قضاوت فقط کار خداست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمو و بابا و دايي و عموي مامان  و داداش هم نامحرم نيستن من بايد با لباس زير بگردم؟!

نه خوب اینطوری هم نیست شما تاپ رو با شرت مقایسه میکنین؟پس داوود منم باید با شرت و سوتین بگردم جلو بابام

من عاشق کشور روسیه ام😙😙😙
2731
وا آدم تو خونش باید جلو پسرش راحت باشه مسئله ای نیست

عزیزم بعضی از بچه ها خیلی کنجکاون ، پسرم ۸سالشه تویه موردی کنجکاوی کردازاون به بعد سعی میکنم بیشتر رعایت کنم ، ماشاالله بچه های الان ازشکم مادر لیسانس میان بیرون 

فقط خدا
اره خیلی بد لباس میپوشن تنگ دکلته.منم که زنم همش چشم به سینهاشونه

من ی ذره خواهر شوهر مادرشوهرم اینطوری بودن .  ناراحت میشدم .. دوس نداشتم اینقد جلو شوهرم راحت باشن.... خود بخود بعد عروسی ک رابطمون کمتر شد و کمتر شوهرمو میبینن   بیشتر حیا میکنن 😆

وا آدم تو خونش باید جلو پسرش راحت باشه مسئله ای نیست

مثل اینکه متوجه نشدید موضوع راحت بودن و نامحرم  بودن نیست 🙄🙄

موضوع سن بلوغ و هورمون های اون بچه و تحریک شدنشه 😕😕نگفتم استاتر با چادر بگرده ولی باید خیلی هم باز نباشه

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
2738

شوهرمن خواهراش جلوش سینه هاشون بیرون بودوشلوارک میپوشیدن ولی نمیزاشت من جلوی داداشم اینجوری باشم وحتی لباسه تنگ نمیزاشت بپوشم،،بعدیه دفعه خانوادش وقتی دیدن بامن اینجوریه خودشون لباس پوشیدنشونودرست کردن،،بنظرم خوب نیست

عزیزم بعضی از بچه ها خیلی کنجکاون ، پسرم ۸سالشه تویه موردی کنجکاوی کردازاون به بعد سعی میکنم بیشتر ر ...

اره منم به چی گنجکاو شد میشه بگی

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
عزیزم بعضی از بچه ها خیلی کنجکاون ، پسرم ۸سالشه تویه موردی کنجکاوی کردازاون به بعد سعی میکنم بیشتر ر ...

داداش دوست من ببخشيد   ٨ سالشه تو دستشويي چسب نوار ديده برداشته گفته اين چيه من اينو مدرك نگه ميدارم بفهمم كي خودشو پوشك كرده ما ك بچه نداريم فك كن؟!!!

قضاوت فقط کار خداست...
2706