2733
2734
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97884 بازدید | 1342 پست
. تموم شد . یک نه باعث شد تا 3,4 سال از زندگیم تیره وتار بشه. کاشکی هیچوقت بهش پیشنهاد نمیدادم ودر ت ...

مگه نگفتى  رفتارش محبت آميز بوده؟

چرا گفت نه؟دليلشو نپرسيدى؟ديگه سراغش نرفتى

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
. تموم شد . یک نه باعث شد تا 3,4 سال از زندگیم تیره وتار بشه. کاشکی هیچوقت بهش پیشنهاد نمیدادم ودر ت ...

خودتو ناراحت نکن باور کن خوب شد گفتی اگ نمیگفتی همش حسرت میخوردی ...میدونم سخته ولی بازم میشع که عاشق بشی شاید هر عشقی عشق اول نشع ولی همه ی عشق اولا بهترین نیستن...

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
من شوهرم همسن استارتره داره انشالله بابامیشه🤔تازه میگ دیره سنم با بچم کلی اختلاف داره

عزززيزم 😅 

نميدونم والا من همدوره ايهاي خودمو بچه ميبينم 

الان ميبينم همكلاسيام بابا شدن خندم ميگيره قيافه هاشون همونه اما بچه بغل 😁😁

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738
اشک و آه و غم زندگیمو فرا گرفته بود. دوسش داشتم ولی دوسم نداشت.   چه دنیای نامردیه. عشق یکطرف ...

باید ازش دلیل میخواستی بدون دلیل نباید بهت جواب منفی میداد تو هم نباید با یه نه شنیدن زودی پا پس میکشیدی.درسته بی منطقیه ولی بعضیا اینجورین که ممکنه ناز کرده باشه

2706