2410
2553
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97729 بازدید | 1342 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بالاخره دهه هفتادی یا شصت .یعنی خودتم نمیدونی

لب مرزه

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2714

وابستش شدم بهش علاقه مند شدم ,دوسش داشتم.  احساس میکردم اونم بهم علاقه داره ,یجورایی ابراز علاقه میکرد. نمیدونستم ابراز علاقست یا من توهم زدم بخاطر همین جدی نمیگرفتم .ولی میدیدم نمیشه,انگاری دوسم داشت. خبرمو میگرفت بهم محبت میکرد .گیج وسردرگم بودم عید سال بعدش ینی عید سال 93 احساس کردم واقعا دوسم داره. چون خودش بهم گفت ک مامان وباباتو راضی کن تا باهم بریم سیزده بدر.منم پیش خودم میگفتم ک دوسم داره. البته تا اینجا فقط باهم چت میکردیم. تو یکی از مهمونی های عید متوجه نگاه محبت آمیزش شدم. قلبم ب تپش میوفتاد و شبش تا صبح از عشق سوزانش خوابم نمیبرد

2706