2737
2739

تو رابطه ای که بودم همه چی اوایل خیلی خوب بود خیلی همو دوست داشتیم شاید بگم بهترین مردی بود که دیده بودم بهم اهمیت میداد تو کارم کمکم میکرد بعد یه مدت که افسردگی اومد سراغش و خیلی ناراحت بود که من خیلی بهانه میگرفتم و ازش توجه میخواستم و چندین باره‌م اعلام به رفتن کردم که گفت نه بمون درستش میکنم توقع داشتم مثل اوایل باشه ..یه روز که خیلی احساس ناامنی میکردم بهش گفتم من اینطور نمیتونم و باید به فکر حل مساله باشیم (درمان و صحبت جدی)اونم گفت باشه تو این یکی دوروز صحبت جدی میکنیم و من هم منتظر بودم که صحبت جدی کنیم ولی بعد از دوسه روز خبری نشد و نگران شدم بهش زنگ زدم و گفت ببخشید اصلا وقت نکردم باهات صحبت کنم منم با خوشرویی گفتم باشه بعد از اون که حدود دوماه میگذره دیگه هیچ خبری ازش نشده به جز اینکه استوری غمگین میزاشت و استوری و پیج کاری منو لایک میکرد..من بابت اینکه تلاشی نکرد و اینکه لایک کردنش باعث این میشه به برگشتش امید داشته باشم مجبور شدم آنفالو و ریمووش کنم ولی حس عذاب وجدان ولم نمیکنه که اون روزی خیلی کارهای خوبی برای من انجام داد و من مثل یه غریبه پرتش کردم بیرون و احساس گناه دارم بعد از اون همه خاطره خوب.

ولش کن 

پسری اگر دختری رو بخواد با چنگ و دندون حفظش میکنه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انفالو که حس عذاب وجدان ندارع بعد جدایی یاد آوری خاطرات خوب طبعیی در واقع ذهن گول میزنه

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2742

وقتی یکی نیاز داره یمدت تنها باشه بخطار افسردگی یا چیزی نباید اینکارو میکردی

خودتو بذار جای اون 

در کل چیزی به اسم کارما هست در آینده همچنین چیزی سرت اومد از خدا گله نکن 

شاید اون واقعا نیاز داشت یمدت اینطوری باشه

2740

منم دیشب انفالوش کردم  

قلبم درد می‌کنه 

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
برا همه ی نسخه نپیچ ادما شرایطشون مثل اثر انگشتشونه باهم فرق میکنه

برو بابا چرت نگو ....

استارتر نظر خواست نظر دادم مگه قاشق نشسته ای ریپلای میکنی 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ولش کن  پسری اگر دختری رو بخواد با چنگ و دندون حفظش میکنه

دقیقا این افسردگی هم بهانه هست 🤏

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
دقیقا این افسردگی هم بهانه هست 🤏

🙂اره بهانه اکثر پسراست

2706