2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخ آخ گفتی اینم خوبه

والا جای پشت دستم رو دهنش بدجوری خالیهههه 😂

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2742
همیشه دوست دارم بدونم اون یونولیت سفیدا چیه توی ساختمان میزارن آیا ما روی اونا زندگی میکنیم یه وقت ن ...

فکرای منو توصیف کردی😂😂ولی من جوابشو میدونم رو اون فوم ها بتن هم میریزن فک کنم

دلم برای شب های شهرم تنگ است    
2740
همیشه دوست دارم بدونم اون یونولیت سفیدا چیه توی ساختمان میزارن آیا ما روی اونا زندگی میکنیم یه وقت ن ...

اره روی اونها زندگی میکنیم ولی اونها کلی چفت و بست و محصور شدن بین آهن و سیمان و.... 

کاربر مرد هستم
بین این همه کار ادد دست گزاشتی رو سخت ترینش 😂

مکانیکی هم دوست دارم بابام هر وقت ماشینشو درست میکردم من میرفتیم کنارش هی میگفت پیچ گوشتی بده انبر بده از بوی ماشین و مکانیکی خوشم میاد ولی بنایی رو ترجیح میدم

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706