1265
1273
عنوان

نظر بدین + عکس

2715 بازدید | 263 پست

ریکارد خوبرگ مجری شناخته شده مسابقه میلیونر در شبکه ۴ سوئده. 

بچه ها نظرتون راجب این مرد چیه؟ چهرش چطوره؟ البته این عکس نتیه و عکس های بعدیشو تو پستای بعدی میگذارم .

من خیلی ازش خوشم میاد و هر بار برنامشو میبینم شوهرم دعوام میکنه یا تی وی رو میبنده 

شمام انقد خوشتون میاد ازش؟ 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

خب چرا همسرتونو حساس کردید ؟🙄

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

حسی بهش ندارم☹

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1274
1257

سلام من خودم از پاوول دروف خوشم می آد ....انگار پسر نداشته منه ....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

خوب نیست جلو شوهرتم خیلی احساسات بهش نشون نده درسته که ابراز احساسات به یه مجری یا بازیگر عادیه ولی مردا بدشون میاد دیدم که مبگم

اگه با نظرم مخالفیدریپلای نکنید نظرم شخصیه وحاوی توهین به هیچکس نیست!
1241