2737
2734
بله فرق نداره مجرد و متاهل

عزیزم پس برا چی برای درمان ریزش مو  قرص اسپیرونولاکتون رو تجویز میکنن؟ چون خود این قرص تنبلی میاره که...ممنون میشم اگه جواب بدین 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
عزیزم پس برا چی برای درمان ریزش مو  قرص اسپیرونولاکتون رو تجویز میکنن؟ چون خود این قرص تنبلی می ...

عزیزم من هیچ اطلاعی از تنبلی و پلی کیستیک ندارم و اینکه چه داروهایی براش تجویز میکنن

فقط طبق تجربه ام تو نی نی سایت و دوستای خودم میدونم مشکل مو پیدا میکنن 

دوستم پلی کیستیک بود پریودای خیلی نامنظمی داشت موهاش کم پشت بود و موهای زائد تو صورتش زیاد بود.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یعنی دکلره کردی؟ اگه دکلره کردی و موهاتو سوزونده باشه باعث ریزش موی شدید میشه تنبلی و مشکلای تخمدو ...

اره عزیزم دکلره کردم۰من همیشه سروقت پریودمیشم

زندگیم پرازعشق و محبته  خدایا هزاران بار شکرت  
2742
عزیزم من هیچ اطلاعی از تنبلی و پلی کیستیک ندارم و اینکه چه داروهایی براش تجویز میکنن فقط طبق تجربه ...

مرسی⚘

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
ارع بلغمی هستی 

خب باید چیکار کنم????

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
2740