1147
1226
عنوان

شوهربد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 85 پست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
پولداریه دیگ خخخ

نه بابا پولداري چيه

شايد الان واقعا به اون پول نياز نداشتيم

ولي دليلم نميشه كه بذر بخشش كنيم😅

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
1233
منم زنم حاملس تو بیمارستان کرایم عقب افتاده پیاممو ب شوهرت نشون بده نازی خخخ

😅😅😅😅

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
شوهر من چند روزه نه حرف میزنه نه سمتم میاد کلا حرف ما سلام سر غذا مرسی بعد شب بخیر بغلش میکنم میگه ن ...

این احتمالا ازجای دیگه داره گرم میشه ..زود دست ب کارشو😕

همش میگه ماساژم بده جون توپاهام دردمیکنه کمرم دستم😕تازگیام که پاش واریس شده دیگه بدتر

همشون لنگه ی همن😕حالا یبارما بگیم ماساژ بده بعدا میگه وای یادم رفت😐مرگه یادم رفت 

1167
میخای من بیارم عزیزم تارف نکنیا

خودش بیاره خب🤣😂من خودم تشنم میشه نمیرم اب بخورم

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
همشون لنگه ی همن😕حالا یبارما بگیم ماساژ بده بعدا میگه وای یادم رفت😐مرگه یادم رفت 

یبار شوهرم گفتم کمرم یکم بمال اخرشب میگه ٢٠تومن بدم ماساژ ندم😅😅😅😅

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          
1241