2737
2739

من فکر میکردم با ازدواج همیشه یکی هست خیلی هوامو داره نازمو میکشه من هواشو دارم و واسه هم درد دل میکنیم و هیچوقت احساس تنهایی نمیکنیم...خب تا حدودی اینجوری بود اما واقعا در اون حد رویایی نبود...

شما نظرتون چیه؟

سلام برای من بود یکم بیشتر از انتظارم ....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از اون که فکر میکردم بهتر بود😄

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

دقیقا زدی تو هدف 

امشب بهم گفت بریم بیرون منم خیلی خسته بودم گفتم نه 

نمیدونی چقدر غر زد و دائم گفت تلافی می‌کنم حالمو بد کرد کلی بوسش کردم گفتم اخماتو وا کن آشتی کرد ولی آخرش گفت تلافی می‌کنم مث بچه ها رفتار کرد تو این هشت سال زندگی دفعه اولش بود اینقدر بچه گانه رفتار میکرد

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2738
چه خوب واقعا؟؟

اره باور کن .... خیلی بهتر از تصورم شد شکر خدا ...

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین ....