2733
2734
عنوان

ازدواج همون چیزی که فکر میکردین بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 46 پست
چه خوب عزیزم 

دقیقا بعد ۲۴ سال زندگی مشترک ....از روز اول برامون بهتره ....مخصوصا امروز بعد اون همه ارباب رجوع و خستگی وسط کار ...دیدم برام یه اس ام اس اومده از طرفش که خیلی دوستت دارم.....تمام خستگی ام دررفت 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی...حالا از دلش دربیار 

شوهرم برا من واقعا بیسته نمیدونم امشب چش شده بود 

الان که خونه نیست بیادم دلم ازش ناراحته 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2728

تو فک کن نیم درصد😑😑😑

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

بله خداروشکر همون بود که فکر میکردم حتی بهتر.

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2738

واقعا یه دوسته واقعی دارم که همه جوره هوامو داره

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
دقیقا بعد ۲۴ سال زندگی مشترک ....از روز اول برامون بهتره ....مخصوصا امروز بعد اون همه ارباب رجوع و خ ...

چه خوب عزیزم....کیف میکنم ک انقد بعد سالها بعضیا هنوز زندگیشون شیرینه...ماشاالله بهتون.ن تازه عروسم...شاید توقع زیادی دارم اما دوست دارم همسرم هر روز یا اخر شبا چند دقیقه بوسم کنه و بگه دوسم داره و ازم تعریف کنه....اما واقعت اینکارو نمیکنه....ولی از ته دل دوست داشتنش ثابت شده بهم برام تلاش میکنه هر چی بخوام فراهمه....

شما رمز موفقیتت چی بود؟؟یکم نصیحتم کن

ازدواج آره...ولی بچه اصن اونی نبود که فکر میکردم😫😫😫😫

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
شوهرم برا من واقعا بیسته نمیدونم امشب چش شده بود  الان که خونه نیست بیادم دلم ازش ناراحته  ...

شاید یچیزی بوده بیرون خونه ناراحتش کرده اگه هیچوقت اینجوری نبوده درکش کن و مهربون باش