2733
2739

من رفته بودم مسافرت بعد سوخته بود مچ دستم بعد دستم با زیر استینم خیلی تفاوت رنگ داشت خیلی زیاد😐

دید‌یلار به شوخی و خنده گفت شکل دست مصنوعی شده

چنان قهری کردم که دیگه هیچی نگفت

ولی کلا خوبمو میگه همیشه

اعتماد بنفس میده بهم

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شوهر من همیشه از ظاهرم تعریف میکنه مثلا چند روز پیش گفت خدا زیباترین بندشو بهم هدیه داده نمیدونم در قبال کدوم کار خوبم هم زیبای ظاهری داره هم باطنی

اما گاهی از اخلاقم ایراد میگیره 

یه بارم تو دعوا بهم کفت ای کاش خدا به جای این همه زیبایی چهرت بهت یکمم اخلاق میداد فقط یکم

خدایاشکرت
خب پس خودت دیگه مادر شدی من فکر کردم اوایل زندگیتونه.پس حرفایی ک بهت گفتم رو رک بهش بزن و اعتماد به ...

حرفات خیلی آرومم کرد .ممنونم ازت💜💜باشه اعتماد بنفسمو میبرم بالا.نمیخام خودخوری کنم.

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2740
شوهر من همیشه از ظاهرم تعریف میکنه مثلا چند روز پیش گفت خدا زیباترین بندشو بهم هدیه داده نمیدونم در ...

پس واقعا تو چشمم قشنگی .عالیه .خوشبخت باشین

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

بعد از 9 سال به منم به شوخی یه چیزی گفت . چنان بهم برخورد . شاید دو هفته بیشتر گذشته باشه . ولی بد دلم شکست و همچنان باهاش سرسنگینم . هی گفت شوهی کردم دختر . گفتم آره شماها خانوادتن بلدین حرفایجدیتونو به شوخی بزنید و دلتونو خالی کنید . از اول چشم داشتی میدیدی . زورت که نکرده بودم . بعدشم هی گفتم خودت بدتری آقا😡

پس واقعا تو چشمم قشنگی .عالیه .خوشبخت باشین

اره اما انداممو مطمین نیستم چون جدیدا یکم تپل شدم 

همش با خنده بهم میگه تپلی من 

منم نمیدونم بخندم یا عصه بخورم ذیگه باید. لاغر. کنم😭😭

خدایاشکرت
2706