2726
به نظر من مرد اگه عادت کنه گیر بده به اندام و ظاهر زن زندگی واسه زن پر استرس میشه.دائم باید بگه نکنه ...

من یه دختر پنج ساله دارم.قبل زایمانم که اندامم حرف نداشت یکمم باس نم بزرگه کمرمم باریک بود اونموقع.بعد زایمان هم همه تلاشمو کردم مثل قبل بشم ولی میدونی که زایمان نمیذاره مخصوصا سزارین مثل دوران مجردی بشی.بعد عید یکم چاق شدم ولی آخه خودش که مانکن نیست به من ایراد میگیره

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
اعتماد ب نفست پایینه  میخوای لاغر بشی هم واسه سلامت خودت بشو نه حرف دیگران.واسه خودت زندگی کن ...

درسته حرفات.باید رو خودم کار کنم اول.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازلحاط ظاهری وقیافه واندام همه چیم خوبه وحتی باجرعت می تونم بگم عالی ام.. اما🙄ازداخل بدن هیچ به هی ...

دکتر چی میگه برا موهات؟؟قطعا که درمان داره

2728
من یه دختر پنج ساله دارم.قبل زایمانم که اندامم حرف نداشت یکمم باس نم بزرگه کمرمم باریک بود اونموقع.ب ...

مگ زایمان طبیعی اندامو مثل سزارین بد نمیکنه؟

خدایاشکرت

دوست پسر الانم که نه

دوست پسر قبلیمم خیلی نفهم و گاو بود‌ ممکنه گفته باشه من یادم نباشه😂

ولی در کل جواب مناسب توی اینجور مواقع اینه که از سرت هم زیادم

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
من یه دختر پنج ساله دارم.قبل زایمانم که اندامم حرف نداشت یکمم باس نم بزرگه کمرمم باریک بود اونموقع.ب ...

خب پس خودت دیگه مادر شدی من فکر کردم اوایل زندگیتونه.پس حرفایی ک بهت گفتم رو رک بهش بزن و اعتماد به نفستو ببر بالا.

ببین نذار هیچ ناراحتی تو وجودت باشه.همیشه به خودت بگو من شایسته ارامشم و هر مشکل و ناراحتی داشتی از قلبت درش بیار و مطرح کن و تمومش کن.دلخوریها وقتی بمونه توی قلب میشه کینه کینه هم میشخ سرطان روح.حرف بزن و ب شوهرت بگو ک از این شوخی و برخورد واقعا ناراحت شدم.و از شما انتظار نداشتم.بذار قانعت کنه و پیش خودش نگه ک وای این ضعفو داره و خودشم قبول داره ک چیزی نمیگی.از حد و حدودت جلوی شوهرت دخترت خانوادت و .....دفاع کن تا ارامش دلشته باشی و دیگران پاشونو از حدش فراتر نذارن و وارد محدوده ارامشت نشن

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

[QUOTE=90164866]😂😂😂😂بعلهههههههه ديگه زن بايد خودشو تحويل بگيره [/QUOTآرررررررععععععع صصصصد اللللبته

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
مگ زایمان طبیعی اندامو مثل سزارین بد نمیکنه؟

میدونی تو طبیعی شکمتو راحت میبندی از اول ، تو سزارین به هیچ وجه نتونستم تا ده روز.بخاطر همین میگم

2706