2733
2734
من قدم ۱۷۱ قبل از بارداری ۶۹ کیلو بودم ولی الان ۸۰ کیلو شدم و باردارم   امشب تو فیلمی ک ب ...

ببین نمی‌دونم ایراد ما زن های یا مرد ها

اما من برعکس توام قد ۱۶۰وزن ۵۰ یعنی ریزه میزه تمام  با استخوانهای ظریف  با شوهر ورزشکار و قد بلند و خوش هیکل

حالا می‌خوام لباس بخرم اعتماد ب نفس ندارم می‌خوام کفش بخرم میگم حتما بلند بخرم و....

کلا دوس داشتم بلند تر بودم با اینکه تمام فامیل شوهرم قدبلند ن و ب قول خودش اگه قدبلند میخواست این همه برای من سختی نمی‌کشید ولی ب نظر من تو خیلی خوبی دوس داشتم جات باشم

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما نتیجه گرفتی ..یا کسی انجام داده چاق شده  خواهشن پاسخ منو بدید....شکم که نمیاره??

از دوستا و فامیل نزدیک 

چهار نفر نتیجە گرفتن 

خوشگل و یکدست چاق شدن 

ولی نمیدونم شکم آوردن یا نە

چون دقت نکردم اون موقع

از دوستا و فامیل نزدیک  چهار نفر نتیجە گرفتن  خوشگل و یکدست چاق شدن  ولی نمیدونم ش ...

دیگه لاغر نشدن .چندوقت خوردن نتیجه گرفتن ??شرمنده خیلی سوال میپرسم واسه خودم  میخوام خیلی برام مهمه چاق بشم...باسن و سینه تپل شدن???

2728
دیگه لاغر نشدن .چندوقت خوردن نتیجه گرفتن ??شرمنده خیلی سوال میپرسم واسه خودم  میخوام خیلی برام ...

دشمنت شرمندە گل بانو 

نە دیگە لاغر نشدن 

البتە مشکل خواب نباید داشتە باشی 

گفتم کە نرمال و عادی و یە دست چاق شدن ، بلە چون میونستم خیلیا  مشکل وزن نگرفتن دارن این پستو گذاشتم هر سوال دیگە ای هم دربارە مصرفش  بود بپرسید حتما جواب  میدم ، ایشاا... کە  نتیجە بگرید

حالا من همسرم برعکسه من چون لاغرم و جثه ام ریزه اصلا بهم نمیخوره که یه بچه پنج ساله داشته باشم همه ...

دقیقا زشت ترین مرد رو بهش رو بدی مخاد همه چی تموم باشی

خوب کردی دیگه بهت نمیگه 

اره میره من لیزر کردم  البته شوهرم ایراد نمیگرفتا  ولی خیلی رو پهلوهام بد بود پر رنگ پر ...

سلام عزیزم.میشه بگی چقدر هزینه کردی برا لیزر ترکهای بدنت؟چند جلسه رفتی و جلسه ای چقدر دادی؟

هر چی بدی دیدم از خوبیام بود!🤳
سلام عزیزم.میشه بگی چقدر هزینه کردی برا لیزر ترکهای بدنت؟چند جلسه رفتی و جلسه ای چقدر دادی؟

سلام گلم ؛ من پیش یه آشنا توی تهران رفتم 

نزدیک ی تومن شد 

کلی حساب کردم 

فک کنم ۵ جلسه دقیق نمیدونم گلم چون با لیزر موها بود دقیق نمیدونم گلم 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
2738
ببین عزیزم واسه لک و کک ومک صورت روغن رازیانه استفادا کن از روغنگیری بخر واقعا معجزه میکنه هفته ای ...

باشه حتما اتفاقا میخواستم خود رازیانه رو برم بخرم واسه پریود نشدنم روغنشو هم میگیرم ممنون