2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب برو باشکاه دیگه مردا حساسن رو هیکل

تو خونه تردمیل و دوچرخه ثابت دارم .از عید تنبل شدم دست بهشون نزدم.قبلا هرروز ورزش میکردم .از فردا باز شروع میکنم

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2728
2740
نه هرگز نشده ....یکی از دلایلشم اینه که میدونه من خیلی اعتماد به نفسم بالاست و اصولا تره هم خرد نمیک ...

منم اصلا پیشش از ایرادام نمیگم هرگز.پررو میشن اینجوری.منم نسبتا مثل شما هستم الانم به روش نیاوردم ولی ناراحت شدم دروغ چرا

نه چون اصلا عیبی ندارم بعدشم اصلا عیب نمیگه کلا همیشه میگه همه جوره خوبی. شمام اگه بهت گفته انکار کن ...

فک نکنم دیگه همچین حرفی بزنه.ولی اگه گفت چشم میگم

منم اصلا پیشش از ایرادام نمیگم هرگز.پررو میشن اینجوری.منم نسبتا مثل شما هستم الانم به روش نیاوردم ول ...

موضوع اینه که خودتون رو بی نقص باید ببینید نه اینکه جلو همسرتون نگید ...مردا 10 بار جلوشون از خودتون تعریف کنید دفعه 11 خودشون همراهی میکنن ..بعدم همیشه بحث دیگه ای دراین مورد پیش میاد با قاطعیت نشونش بدید که واستون مهم نیست ...وقتی هم ایراد گرفت شما تلافی نکن ..بگو مهم خودمم که عاشق بینیم هستم مثلا ...دهن اقایون رو گاهی باید این مدلی بست 😂😂

من پشتم یه لکه دارم.یه خاله انگار.کمرنگ و دون دون.مثل کک و مکه یه منطقه اندازه یه وجب یبار گفتم این ...

دقیقا منم بودم ناراحت میشدم.چقد این مردا کلشون پوکه 😣😣عین بچه ان.مغزشون فیل تر نداره

اره خانوادگی دچار خودشیفتگی مزمنن

تو خ تو دلبرویی و ۱۶۰ یا ۱۶۲ ی قدا خ نرمال وظریفه واس خانوم خوشال باش شوهرت  اغده ای ب تو نیس

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..