2737
2734
فک نکنم دیگه همچین حرفی بزنه.ولی اگه گفت چشم میگم

اصلا ناراحت نشو عزیزم ورزشم بکن نه برا حرفش برا سلامتی و شادابی خودت بعدشم کلا وقتی آدم وزنش پایینه حس خودشم بهتره عزیزم وقتیم میبینی همسرت رووو یه چیزی حساسه و میاد میگه بهت قهر و اینا نکن که دیگه بهت نگه البته اگه طوری بهت نمیگه که با توهین باشه اما خودتو ناراحت نکن عزیزم مهم نباشه برات اراده کن لاغر میشی 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
موضوع اینه که خودتون رو بی نقص باید ببینید نه اینکه جلو همسرتون نگید ...مردا 10 بار جلوشون از خودتون ...

😆😆.دقیقا حرفات لایک داره درسته

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما برای اینکه مرداتون عیب ظاهری ازتون نگیرن باید سیاست داشته باشین مثلا هر وقت از ارایشگاه اومدین بگین یه خانومه اونحا بود بهم گفت چقدر هیکلت خوبه چقدر باسنت خوبه چقدر قیافت جذابه 

یا مثلا رفتم فلان جا دوستمو دیدم گفت چقدر خوشگل تر شدی جوون تر شدی پوستت چقدر خوبه بعد برین تو اینه بگینخدا چی افریده بنده خدا یه ربع تعریفمو کرد😀

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  
اصلا ناراحت نشو عزیزم ورزشم بکن نه برا حرفش برا سلامتی و شادابی خودت بعدشم کلا وقتی آدم وزنش پایینه ...

نه شوخی کرد به شوخی ولی حرف دلشو زد.اره از فردا ورزشو شروع میکنم .تلنگر شد برام.مرسی بابت حرفهای قشنگت💜

2731
خانوما برای اینکه مرداتون عیب ظاهری ازتون نگیرن باید سیاست داشته باشین مثلا هر وقت از ارایشگاه اومدی ...

دقیقا درستهههههه جواب میده

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..
خانوما برای اینکه مرداتون عیب ظاهری ازتون نگیرن باید سیاست داشته باشین مثلا هر وقت از ارایشگاه اومدی ...

😂عالی بود.بهترین روش

2740

من این کارو کردم و با اینکه خیلی از شوهرم قد کوتاه ترم و اوایل همیشه می گفت الان فقط خوشگلی هامو میبینه 

مثلا میگم فلانی گفت دماغت عملیه هر چی گفتم نه گفت دروغ نگو نمیخوای ادرس دکترتو بدی 

یا میگم فلانی گفت ای کاش من موی تو رو داشتم ولی قدم یه کم کوتاه تر بود حالا قدم 165 و شوهرم 190 

تازه نامزد بودیم منم همیشه تپلی بودم بعد یه بار اوایلی ک بهم پیام میداد گفت یکم لاغر بشی بهتره منم ق ...

آفرین .بهترین کارو کردی.بعدش که دیگه تکرار نکرد؟؟

یا پیش فلان دوستم  گفتم میخوام لاغر کنم گفت وا نه تو رو خدا خیلی جذاب تر شدی لاغر نکنیا 

حالا تمام این فلانی ها تخیلی هستن ولی واقعا رو شوهرم خیلی جواب داده البته به دوستمم گفتم اونم میگه رو شوهر منم جواب داده