2733
2739
عنوان

عدد بتا من بعد از یک روز تاخیر. هنوزم باورم نمیشه که باردار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2858 بازدید | 95 پست
عزیزم مبااارکه 💚 دوست گلم چون بتات بالاست ، امروز حتما حتما برو دکتر و آز بتات رو نشون بده. سونو م ...

ممنونم عزیزم. من چون باید هپارین بزنم همون روز رفتم دکتر ساک تشکیل شده بود ولی جنین نه. ایشالا ۶ خرداد میرم برای صدای قلبش. برام دعا کنید این آخرین شانس زندگی ماست🌹🌹🌹

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
ممنونم عزیزم. من چون باید هپارین بزنم همون روز رفتم دکتر ساک تشکیل شده بود ولی جنین نه. ایشالا ۶ خرد ...

خب خدا رو شکر

ان شاالله که خدا حفظش کنه🌹🌹🌹

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همسرم تقریبا صفر بود خودمم انعقاد خون

سلام مبارک بسلامتی

چطو از صفر ، رشد کردن ک ماشاالله الان جواب گرفتید و باردار شدید؟

چیکارکردد همسرتون جسارتا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

مبارکه استارتر جان برو از شهید هادی و سامانلو حاجتتو بگیر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2239203/از-شهدا-حاجت-گرفتم?page=1

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

عزیزم😍 خداروشکر، تبریک مامان خانم خوشگل😍👶😍👶

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2738
مرسی عزیزم که تگم کردی  ان شاالله حاجترواییه خودت مهربونممممم الی جون تبریک میگم خدمتتون امید ...

ممنونم عزیزم 😘😘

سلام مبارک بسلامتی چطو از صفر ، رشد کردن ک ماشاالله الان جواب گرفتید و باردار شدید؟ چیکارکردد همسر ...

والا هیچ کاری. ما کلا دیگه خیلی وقت بود که درمان رو گذاشته بودیم کنار و از فکرش اومده بودیم بیرون. حالا خدا کنه که بچه تشکیل شه

والا هیچ کاری. ما کلا دیگه خیلی وقت بود که درمان رو گذاشته بودیم کنار و از فکرش اومده بودیم بیرون. ح ...

اها متوجه شدم ب سلامتیییییی مراقب خودت باش و خبرم کن چی شد

چه شبیه همیم منم بعد سه سال مثبت شد الان سونو رفتی قلب تشکیل شده بود؟

بسلامتی عزیزم، خدا رو شکر ان شا الله نی نی نازتو بسلامتی بغل بگیری، اره چقدر جالب، نه هنوز پنج هفته ام بود رفتم دکتر فقط ساک حاملگی تشکیل شده بود، برام ۷ خرداد نوبت زده برم برای چکاب بعدی، تورفتی؟! برام دعا کن همه چی خوب پیش بره 🙏🙏

⁦❤️⁩او که از جان خودت دوست ترش می‌داری 👪⁦❤️⁩
2706