2733
2734
عنوان

خواستگارمو بخاطر اسمش رد کردم

851 بازدید | 30 پست

وای نمیدونین چه حال بدی بهم دست داد چه خاطره ها چه روزایی از جلو چشمم که رد نشد من پانیک اتک دارم و همون جا که معرف که فامیله اسمشو گفت حالم خراب شد 

حدود دوسال پیش یکی از نزدیکام (نپرسین کیه من خونه مادربزرگ پدری زندگی میکنم و اون موقع پدربزرگمم تازه فوت مرده بود و ماپربزرگمم مریض سرطانیه ) قصد تعرض جن_سی بهم داشت و من از شدت ترسی که اون شب بهم گذشته بود تا سه روز به معنی واقعی لال بودم میخواستم حرف بزنم نمیتونستم حتی تو کوچه موتور رد میشد حالم بد میشد افت فشار و تپش قلب میگرفتم چون اونم موتور داشت تا پنج شش ماه بیرون نرفتم خیلی سخت بود برام خیلی هنوزم مردی کنارم رد میشه یا اتفاقی تو تاکسی کنارم میشینه حالم بد میشه و بار ها سر همین که شب خواب اون دوران رو دیدم و بعدش حالت پانیک سخت داشتم بستری بودم 

بخاطر شرایط خانوادگیم مجبورم به ازدواج فکر کنم پدر مادر ندارم و با مادربزرگم زندگی میکنم 

خواستگارم شرایطش خیلی خوب بود مالی خانوادگی تحصیلی کاری و حتی قیافه و سنش ولی اسمش با اون شخص یکی بود 

فدای سرم ردش کردم حال و سلامتیم مهم تره اصلا نمیخوام لحظه ای اون خاطرات تداعی بشه.

میخوام بگم مواظب دختراتون خیلی باشین خیلی زیاد

نباید رد میکردی باید بزرگ شی با مشکلات کنار بیای

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با روانشناس صحبت کن درست میشه ♥️

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....

باور کن این اتفاق برا خیلی ها افتاده متاسفانه به زنا بها نمیدن .کاش آشنا میشدی فوقش اسمش رو چیز دیگ آیی صدا می‌زدی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید