2752
2734
عنوان

شوهرم آبروریزی کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 58 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
همه مادرا همینن من هرروز میپرسه ازش ناهارخورذی اونم قهرنباشه باهام بش میگ اره خوردم قهر باشیم می‌ره ...

هیچکدوووووم از مردای اطرافم اینجوری نیستن 

من فقط تو نی تی سایت این عجایب رو میبینم 

مامانم 5تا پس داره حاضرم قسم لخورم تا حالا از یکیشون نپرسیده این جیزارو 

خودم همسرم، دامادمون محاله این جور روابط مسخره بین مادراشون و خودشون باشه 

تازه مامانم هروقت جیز خوشمزه درست کنه داداشامو صدامیرنه میده برای خانوماشونم ببرن 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
خب اونقد عقل نداره شوهرم ک مشکلات خونه رو ب ننش نگه از این زورم میاد.

نبایدبگه باهاش صحبت کن بگومایک خانواده ایم قراره پدرومادربشیم نبایدزبون شل باشیم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

تجربه خودم 

چون حساسیت نشون دادی بنظرم به کاری که میدونی درسته ادامه بده و بهشون توجه نکن 

مادرشوهرتم اگه نصیحتت کرد یا دخالت و... بگو باشه و کار خودتو انجام بده وقتی چندبار اومد دید نه انگار همون وضعیته دست از کارش برمیداره 

ن بخدا مامان من چیزی بپرسه مثلا بگه باهم بحث دارین یا نه با اینکه دلم خون هس میگم نه

مردا همینن، ماها فرق داریم

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
از مادری که حداقل 55 سالشه و این حرکت زشت رو میزنه توقع چه تربیتی هست؟!  هرروز زنگ بزنی به پسر ...

خب دوستان من چ واکنشی نشون بدم؟

چدن ناراحتم از همسر و مادرشوهر.

مثل هر روز باشم باز با خودش میگه خنگه حالیش نیس پررو میشه

راست میگی پسرمنم دانشجوست هروقت زنگ بزنه ازنهاروشامش میپرسم😃

از پسر دانشجو پرسیدن فرق داره تا از مرد متاهل بپرسی تازه پرسیدنم ایراد نداره اینکه بگی چرا زنت برات صبحونه نمیزاره خیلی بده به تو چه ربطی داره آخه زن! 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
ناراحت نشو واییییییییییی مادر من فداکارتربن زنی هست که دیدم منتها ۴۰ساله صبحا ب پدرم صبحانه نمیده، ...

من هشت ساله یبارم صبحانه ندادم بش چون زود می‌ره سرکار کی پنج صب اشتهاداره چندباری درست میکردم می‌گفت نمیخام نمیخورم 

هیچکدوووووم از مردای اطرافم اینجوری نیستن  من فقط تو نی تی سایت این عجایب رو میبینم  مام ...

عزیزم خدا مادرتو حفظ کنه که ۵ تا عروسو خوشبخت کرده ما هرچی دیدیم همین شکلی بوده که اسی نوشته

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
عزیزم خدا مادرتو حفظ کنه که ۵ تا عروسو خوشبخت کرده ما هرچی دیدیم همین شکلی بوده که اسی نوشته

اره بخدا 

مادرشوهرم میگه شما عروسا پسرایه منو بدبخت کردین '

🤣💔🤦‍♀️

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.