1147
1273
عنوان

بچم جیغ میزنه

333 بازدید | 64 پست

بچم ۱۹ ماهشه خیلی جیغ میزنه همشم اویزون منو باباشه

مال شمام این طوریه؟؟؟؟؟؟؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

اره 😒

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
1274
این چیزا رو میبینم میترسم از بچه داری... خدایا کمک

شوهرم فرار کرد از خونه زد بیرون بس که بچه اویزونش میشه 

بعد دو دیقه میشینم پیش شوهرم منو کتک میزنه بچه 

میگه بابای منه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچت خیلی وابسته هست عزیزم زیاد ببرش بیرون پارک و خونه اقوام بزار یکمی با بقیه بچه ها بازی کنه بدون بودن خودت کاری کن از وابستگی بیرون بیاد 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
1267
وای نگووووع

عزیزم  اقتضای سنش فکر کن شما حرف بقیه رو میفهمی ولی نمیتونی مثله اونا بحرفی مسلما یه واکنشی نشون میده مخصوصا که بچه هم باشی بچه ی شما الان یه همچین شرایطی دلره پسر من که کلا سه ماه اینطور بود البته من زود منظورشو میفهمیدم بعد از اونم به حرف افتاد درست شد

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
خوش بحالت دورت شلوغه؟

اره تقریبا ولی فک کنم مدل بچه ها فرق داره چون پسرم خیلی جیغ جیغو بود اون موقع ام دورم شلوغ بود

خداروشکر بخاطر خانواده دوست داشتنیم...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
کافیه یه چیزی بهش بگی ناراحت بشه یا یه شی خطرناکیو ازش بگیری

مال منم همینه 

سیم برقو میگم نه پرت میکنه خودشو زمین 

عزیزم  اقتضای سنش فکر کن شما حرف بقیه رو میفهمی ولی نمیتونی مثله اونا بحرفی مسلما یه واکنشی نشو ...

اره همش غر میزنه با همون بی زبونی فشمم میده میفهمم حرصش میگیره نمیتونه بهم بفهمونه 

بچت خیلی وابسته هست عزیزم زیاد ببرش بیرون پارک و خونه اقوام بزار یکمی با بقیه بچه ها بازی کنه بدون ب ...

هر روز بیرونه این

مهد هم میره

1280