1147
1292
عنوان

بچم جیغ میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 64 پست
اره همش غر میزنه با همون بی زبونی فشمم میده میفهمم حرصش میگیره نمیتونه بهم بفهمونه  

مخصوصا که کلا عقل تعطیل به جاش با احساساتشون عمل میکنن وقتی آرومه بی نهایت بهش توجه کنید وقتی جیغ میزنه بی توجه بشید بهش من خودم پسرم از ساعت ۲ ب ع جیغ زد تا غروب آفتاب یعنی داغون بودم ولی توجه نکردم تا آروم شد گفت ما ما گفتم جونم چه صدای قشنگی ببین چه قشنگ حرف میزنی چه خوشگل میگی ماما اینجوری حرف بزن خلاصه بعد از چند بار (پیرم در اومد البته) بهتر شد الانم همینه روشم کاری میگم نکن چند بار انجام میده میبینی توجه نمیکنم تامام دیگه انجام نمیده ولی تا عصبانی میشم ونکن وبکن میگم دو باره تکرار میکنه اولین بارکه فحش داد من نادیده گرفتم انگار اصلا نشنیدم شب به باباش داد اون سرش داد زد دیگه تموم شد هروقت شوهرم از سرکار میومد شروع میکرد اون فحش رو دادن دوزاری شوهرمو انداختم اونم خودشو زد به کری بعد از سه بار دیگه نداد 

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291

اینها از گوشیمه از تو گوگل

لازم به ذکره عزیزم توی سوره مریم ذکر شده که مسسیحیانی که به تثلیث معتقدن مشرکین محسوب میشن پس باید کشته بشن

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
1320
چرا من چیزی رو که میگی نمیبینم 😐😐😐😐

نمیبینی که میگه از دین اسلام بیرون بری باید کشته بشن؟!!!!

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
اینها از گوشیمه از تو گوگل لازم به ذکره عزیزم توی سوره مریم ذکر شده که مسسیحیانی که به تثلیث معتقدن ...

داره میگه کافر عایا دین مسیحت کافر محسوب میشه😳😳😳😳

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!
1308
داره میگه کافر عایا دین مسیحت کافر محسوب میشه😳😳😳😳

گفتم که

توی سوره مریم مسیحی رو کافر و مشرک خوانده

میگه مسیحیانی که به تثلیث معتقدن

ما همههههه مسیحیان به تثلیث معتقدیم اخه

بابا این منظورش اونایی که خدا و قبول ندارن 

نه نه دقیقا میگه اونهاییکه از اسلام بیرون میرن رو گردن بزنید

و یه جا دیگه میگه در دین اجبار نیس اما اگه از اسلام بیرون بری گردنتو میزنیم

اینها از گوشیمه از تو گوگل لازم به ذکره عزیزم توی سوره مریم ذکر شده که مسسیحیانی که به تثلیث معتقدن ...

دقیقا کدوم ایه پس چرا من نمی بینم همچین چیزیو

نه نه دقیقا میگه اونهاییکه از اسلام بیرون میرن رو گردن بزنید و یه جا دیگه میگه در دین اجبار نیس اما ...

اینا رو بهم بگ‌و کدوم سوره و کدوم ایه بزار ببینم

گفتم که توی سوره مریم مسیحی رو کافر و مشرک خوانده میگه مسیحیانی که به تثلیث معتقدن ما همههههه مسی ...

همچین چیزی نیس بخدا باور کن

1280