2737
2734
عنوان

میخوام بینیمو عمل کنم ولی میترسم زشت بشه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 60 پست
چطوری به نظر پولدار میان😅😂

نمیدونم تو ناخوداگاهم به نظرم ثروتمند میان شاید چون پولدار بینی عروسکی ندیدم دلیلش اینه 😂😂من خودم میخوام عمل کنم دماغم یه سرت گیر وسطش داره😂😂

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تهران   کرجم ولی تهران عمل میکنم  یه دکتر خوب معرفی کن لطفا عزیزم دعات میکنم

من خودم پیش کاظم زرگری عمل کردم کرج راضیم دوست داشته باشی عکس بینیم میفرستم ولی تهران حمیدرضا مفرد خیلی تعریف شو شنیدم هم تهران مطب داره هم کرج

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2742
من خودم پیش کاظم زرگری عمل کردم کرج راضیم دوست داشته باشی عکس بینیم میفرستم ولی تهران حمیدرضا مفرد خ ...

مرسی عشقم اره لطفا عکسشو بفرس 

من قبل عمل سوراخ بینی خودم یکی نبود نامتقارن بود الان یکی شده

خیلی عالی شده گفتی دکترت کاظم زرگریه ؟ من عکستو قبلا دیده بودم چقدم بهت میاد مبارکهههه

2738
خیلی عالی شده گفتی دکترت کاظم زرگریه ؟ من عکستو قبلا دیده بودم چقدم بهت میاد مبارکهههه

❤اره عزیزم کاظم زرگری.فقط چون مطب جفتشون چهار راه طالقانی نزدیک بهم رفتی برو تو مطب از نزدیک کارهای جفتشونو ببین ایشالا به سلامتی عمل کنی

قبل عمل بینیت چطوری بود؟بینی منو دیدی؟

بینیم استخونی بود ولی خب سوراخ های بینیم نامتقارن بود یکی نبود این باعث شده بود از رو به رو یکم حالت گجی گرفته بود.نه عزیزم ندیدم

بینیم استخونی بود ولی خب سوراخ های بینیم نامتقارن بود یکی نبود این باعث شده بود از رو به رو یکم حالت ...

آها بینی منم نمیدونم چیه فک کنم گوشتی استخونی یه همچین چیزی باشه بزار الان دوباره عکسشو میذارم ببین 

2706