2737
2734
عنوان

میخوام بینیمو عمل کنم ولی میترسم زشت بشه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دماغت بد نیست ولی اگه میخای عمل کنی دکترت خوب باسه چون دواغت گوشتیه اگه اشتباه نکنم؟ منم اولین پولی ...

من بینیم خودمم نمیدونم گوشتیه یا نه نوکش پهنه ولی بالا غوز داره و استخونیه

ان شالله به سلامتی عمل کنی

2731
من بینیم خودمم نمیدونم گوشتیه یا نه نوکش پهنه ولی بالا غوز داره و استخونیه ان شالله به سلامتی عمل ک ...

مث بینی منه بینیت ولی مال شما گوشتی تر هست

ممنونم از تک تکتون ک برام دعا کردین....خدا قبول کنه ختم قران یک هفته ام رو به همتون هدیه میدم ان شاءالله حاجت روا بشید و همیشه دلتون اروم و زندگیتون شاد باشه🙏🌸🙏🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

معمولا خود دکتر اگه خوب نشه میگه چون خودم عمل کردم واسه مشاوره رفته بودم دیدم به یکی گفت بنظرمن عمل نکن تعقصیر خاصی نمیکنی فقط تو انتخاب دکترت دقت کن

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2740
😍😍😍کلا انگیزه عمل که داشتم الان بیشتر شد فقط همون ترسه که بعضیا میگن بینیت خوبه منو میترسونه میگم ...

نه گلم اگه پیش یه دکتر خوب و کاربلد بری اصلا بدتر نمیشه خیلیم خوشگل میشی😊

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
معمولا خود دکتر اگه خوب نشه میگه چون خودم عمل کردم واسه مشاوره رفته بودم دیدم به یکی گفت بنظرمن عمل ...

باشه عزیزم مرسی

این چیزای سه بعدی هست قبل عمل بینی بعدتو درست میکنن با کامپیوتر اینا 

اونارو میدونی کجا باید انجام بدیم؟

باشه عزیزم مرسی این چیزای سه بعدی هست قبل عمل بینی بعدتو درست میکنن با کامپیوتر اینا  اونارو ...

اونا بعضی دکترا داخل مطب خودشون انجام میدن برای من دکترم انجام نداد

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706