2733
2739
عنوان

میخوام بینیمو عمل کنم ولی میترسم زشت بشه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 60 پست

نه عمل کن تازه تو عکس سعی کردی کوچیکش کنی 

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دماغتو عمل کنی خیلی خوشگل میشیا

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2740
گذاشتم بچه ها نیگا کنید زود

دماغت بد نیست ولی اگه میخای عمل کنی دکترت خوب باسه چون دواغت گوشتیه اگه اشتباه نکنم؟

منم اولین پولی که گیرم بیاد میخام دماغم عمل کنم 

ممنونم از تک تکتون ک برام دعا کردین....خدا قبول کنه ختم قران یک هفته ام رو به همتون هدیه میدم ان شاءالله حاجت روا بشید و همیشه دلتون اروم و زندگیتون شاد باشه🙏🌸🙏🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

عمل کنی فوق العاده میشی

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

وای بچه ها مرسی از همتون بهم روحیه دادین 

خیلی دلم عمل میخواد وقت مشاوره بینی هم پیش به دکتر خوب گرفتم فقط میترسم بدتر بشه بینیم معمولیه و غوز داره ولی اکثرا میگن اونقدرم بد نیست واسه همون میترسم عمل کنم پشیمون شم ولی خیلی روحیه دادین واسه عمل کردنم مرسی بچه ها

2706