2737
2739
عنوان

بیچاره شدم واسه از پوشک گرفتن خواهشا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 75 پست

عزیزم دختر منم الان ۴ ۵ سالشه گاهی شورتش رو خیس میکنه تازه دختر من یکسال و ۷ ماه گرفتمش.

بخاطر استرسه  تا رو روال بیفته طول مبکشه هنوز زوده بزار کم کم یاد میگیره خاطره بد تو ذهنش نزار

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه پسرم برعکس بچه های دیگه خودش باید بگه ببرمش تالان هم خوب بوده ولی الان دوروز دیر میگه

عزیزم بهش سخت نگیر بخدا پسر من بعد شش ماه تازه یاد گرفته بگه قباش تو اوندشش ماه اصلاااااا نمیگفت راحت تو خودش جیش میکرد تمام خونم کثیف شد اما باید تحمل میکردم نتا یادگرفت.بخدا بچه شما عاااالی بوده که یه روزه گفته الانم زود عصبی نشو یکم بهش مهلت بده بخدا طبیعیه

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
2728
لطفا بچه هایی که از پوشک گرفتینشون حواستون بهشون باشه تا جایی میرید.منهم شیرخواره دارم باید حواسم به ...

من دیشب مهمونی بودم شوهرم گفت باز بذار ولی پوشک کردم.بنظرم روندشبه تاخیر بیافته بهتر ازینه خونه مردم کثیف بشه

حالادسالن عیبی نداره زیاد آشپزخونه ماهم نجس شده

بگو که خیلی ناراحت میشی از شورت کثیف بگو بهش ابراز ناراحتی کن حتما نه بیخیال نه داد...بگو خیلی دوستت دارم ولی از اینکه شورتت جیشی شده خیلی ناراحتم.بگو دفه ی بعد زود باید بیای بریم دستشویی و اگه شورتت خشک باشه جایزه بده بعد جایزه رو کم کن به تدریج.تشویق همیشه بهتر نتیجه میده

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
خوب خودش میره شلوارشو درمیاره ولی من میشورمش

اهان خب جیش هم زیاد وسواس بخرج نده، خودش بره اخرش یه اب بکش یا حتی نکشیدی هم اوایل مهم نیس، بزار فقط اصل جیش و دسشویی یا لگن بکنه فعلا، چون گاهی سختگیزی باعث میشه بچه فراری بشه، 

آخه چقدر طول میکشه شب ادراری رو هم نداشت بهش مبتلا شده

بچه ها باهم فرق دارن شاید یکی دوماهی طول بکشه تا کامل یاد بگیره پسر منم اولش چندماه شب ادراری گرفت ولی خوب شد زیر تشکش مشما مینداختم نمیدونم اون موقع اون حجم ادارو از کجا میاورد واقعا الان 10شب تا 9صبح توالت نمیره و مایعاتم خیلی میخوره 4سالشه

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2740

پسر منم تا پارسال همیشه شورتش اندازه یه نقطه که خیس میشد میرف دستشویی بچه ها گوش به بازی ان میذارن به بیخش میرسه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
بگو که خیلی ناراحت میشی از شورت کثیف بگو بهش ابراز ناراحتی کن حتما نه بیخیال نه داد...بگو خیلی دوستت ...

همه اینکار رو کردم ولی نتیجه ندا اتفاقا فهمش خیلی خوبه باتوجه به سنش،ولی دلیل اینکارشو نمیفهمم

سی دی تربیت فرزند دکتر هلاکویی رو بگیر اون بخشش که مربوط به از پوشک گرفتنه حتما گوش بده.تو این دوره شخصیت بچه شکل میگیره.پرخاشگری وسواس یا ترس همه به دوره از پوشک گرفتن بچه برمیگرده

همه اینکار رو کردم ولی نتیجه ندا اتفاقا فهمش خیلی خوبه باتوجه به سنش،ولی دلیل اینکارشو نمیفهمم

اگر میبینی داره لجبازی میکنه بهشزمان بده.دوباره پوشکش کن تا چند ماه دیگه دوباره شروع کن

بچه ها کاراشون دوره ایه.ینی با جایزه هم تشویق نشد؟جایزه چیز مورد علاقه اش بود؟چی دادی بهش؟

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم