2726

پسرم دوسال وپنج ماهشه دیگه،الان دوازده روزه گرفتمش روز اول خرابکاری کرد بعدش یادگرفت ولی الان دوروز که اول یه مقدار جیش میکنه تو شورتش بعدش میگه، اول اینطوری نبود،امروز دیگه سرش دادکشیدم خسته شدم،عوض اینکه پیشرفت کنه بدتر شده اول خیلی هم دیر می رفت یه قطره می ریخت ولی الان همش اینکارو میکنه 

دخترمنم دوسال ودوماهشه نمیگه هی مادرشوهرم میگه بگیرش من فقط میدونم نباید حساس باشی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا سختگیری نکن که بچه استرسی میشه

من این اشتباه و کردم دخترم هنوز پنج سالشه استرس داره و گاهی خودش و خیس میکنه میگه از دستشویی میترسم

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
2728
دخترمنم دوسال ودوماهشه نمیگه هی مادرشوهرم میگه بگیرش من فقط میدونم نباید حساس باشی

نه پسرم برعکس بچه های دیگه خودش باید بگه ببرمش تالان هم خوب بوده ولی الان دوروز دیر میگه

2706