2737
2734
عنوان

بیچاره شدم واسه از پوشک گرفتن خواهشا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 75 پست

عشقم ,دادکشیدن اشتباهه,اینجوری دچار استرس میشه وترس,هنوز آمادگیشو نداره,دستشویی رو تزءین کن با بادکن وکاغذرنگی وشمع روشن کن تشویق میشه وذوق میکنه بدون اینکه بگی خودکار میره دستشویی ,امتحان کن فقط صبوربا وباهاش بازی کن ودست بزن که مشتاقتربشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمو نمیبخشم انقدر ناراحت شدم یکی زدم پشتش الانم اعصابم خرابه

منم دقیقا همین رفتارو میکردم با دخترم خیلی هم سرش داد میزدم😥😥😥😥

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
عزیزم خودت باید هر نیم ساعت یا یکساعت ببریش از بچه کوچیک نباید انتظار داشته باشی که بگه  فقط ...

خدا قوت پهلوان 😂😂

این تاپیک مطالب خوبی داره ی نگا بنداز 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1707777/توصیه-های-جامع-برای-از-پوشک-گرفتن-بچه-هامون?page=1

2731

لطفا بچه هایی که از پوشک گرفتینشون حواستون بهشون باشه تا جایی میرید.منهم شیرخواره دارم باید حواسم بهش باشه اما اونایی که میریم خونشون مهمانی چه گناهی کردن که بچه هامونو از پوشک گرفتیم باید جور دستشویی کردن بچه هامونو بکشن

ببین جایزه های کوچیک و ارزون بخر مثل برچسب هر بار ک جیششو گفت یکی شو بده بچسبونه تو حمام یا دستشویی

دستشویی فرنگیشو بذار و بگو هر وقت جیش داشتی بیا روی اینجا جیش کن تا جایزه بدمت

مثلا دستشویی شو ک گفت و کرد بیرون اوردیش براش ادااطوار دربیار و شادش کن و برقص باهاش و بگو افرین و برچسب یا هر چیزی ک دوس داره رو بهش بده

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2740

به هیچ عنوان نباید سرش داد بکشید عواقب بدی داره و بدتر استرس می گیره بیشتر خودشو خیس می کنه بچه ها تا چند ماه بعد از پوشک گرفتن خودشون رو خیس می کنن به روی خودتون نیارید و با ارومی بهش بگید باید تو دسشویی جیش کنه

نه پسرم برعکس بچه های دیگه خودش باید بگه ببرمش تالان هم خوب بوده ولی الان دوروز دیر میگه

عزیزم😍😍 اون ببین سر گرم بازیه منم دخترم دوسال و شیش ماهشه الان تقریبا نه ماهه از پوشک کگرفتمش دوسه بار اینجور شده بخاطره بازی گوشیه

نه ریادی مهربون،، خیس کنع،، اخم کن و بگو جیش تو دسشویی در همین حد،، ولی خب ادم تو شرایط ش خیلی کلافا میشه و قاطی میکنه،، بعدش چرا به تو بگه، یه کار کن خودش بره،، یا لگن بزار یا خودش بره دسشویی

آخه انقدر مهربون باهاش رفتار کردم عین خیالش نبود

خب رفتار مهربونت را عوض نکن! اون بچه براش سخته درکش کن. شاید سنش مناسب نبوده! اگر کوچکترین مشکلی در این رابطه براش پیش بیاد در آینده یه جاهایی روی شخصیتش اثر می‌گذاره که اصلا نمی‌تونیم الان حدس بزنیم. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
نه پسرم برعکس بچه های دیگه خودش باید بگه ببرمش تالان هم خوب بوده ولی الان دوروز دیر میگه

میگذره ...بگو شورتات تموم شد همشون کثیف شدن اگه شورتت کثیف باشه جیشی باشه بو میگیره ببین شورت تمیز چه بوی خوبی میده با زبون متوجه اش کن

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم